Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Dzień dobry.
Od tygodnia próbuję wystawić oferty i one nie są wystawiane. Gdy chcę wystawić kolejną ofertę to widzę tek które wcześniej chciałem wystawić jako do wystawienia. Czemu tak się dzieje ?
Dzień dobry @c2k_pl! Podejrzewam, że widzisz tam oferty, których wystawiania nie dokończyłeś i możesz do nich wrócić. Wystarczy, że klikniesz "chcę wystawić nową ofertę", wtedy przejdziesz do nowego formularza wystawiania oferty.
Jeśli to nie to, podeślij proszę zrzut ekranu jak to u Ciebie wygląda.
Widzę oferty które wystawiłem i zatwierdziłem. Czekały na wystawienie prze Alle. I się nie wystawiły.
@c2k_pl to są oferty, których nie wystawiłeś, jeśli wciąż chcesz sprzedać te produkty, kliknij tytuł oferty, którą chcesz wystawić, przeniesiemy Cię na formularz wystawiania, gdzie dokończysz ten proces, a jeśli pojawią się jakieś błędy zobaczysz o tym informację i będziesz mógł je poprawić.
Niestety, po kilka razy to robiłem i wracają jako oferty do wystawienia.
Jest przysisk - Wystaw - wystawiam, czekam i pokazuje że jest do wystawienia.
@c2k_pl czy możesz przesłać zrzut ekranu, co się dzieje po kliknięciu "wystaw"?
@c2k_pl dziękuję! Wejdź proszę do zakładki Mój asortyment, zaznacz filtr "oferty odrzucone" i przy ofertach kliknij "popraw błędy", wyświetlimy wtedy, co należy poprawić, abyś mógł je wystawić.
Dziękuję. Pomogło.
Podaj numery ze szkiców na samej górze