anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NACHALNY KUPUJĄCY

iversonD
#7 Wielbiciel#

Witam.

Tak jak w temacie. Aukcja jest wystawiona z licytacją. Kupujący pisze że jest w stanie zapłacić w tym momencie ale w znacznie zaniżonej wartości.  Odmówiłem

Jedną aukcję wygrał nowy użytkownik ale nie ma z nim kontaktu. Przypuszczam że stworzył sobie nowego użytkownika aby tylko nikt nie wygrał aukcji.

Wystawiłem za jakiś czas 2 raz i od razu pisze do mnie ten kupujący że zapłaci ale w znacznie zaniżonej wartości. Nie daje mi spokoju i jest nachalny. 

Jest możliwość zneutralizowanie takiego typa ? Albo wybrać żeby nowi użytkownicy nie mogli dokonać zakupu?

Pozdrawiam 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

Możesz wpisać na Czarną listę o ile nie jest to AL bo tam na takich pajaców nie ma lekarstwa.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Co to znaczy zneutralizować typa?

Na Allegro możesz kupującego wpisać na czarną listę, nie zalicytuje u Ciebie wtedy i nie kupi przez Kup teraz z konta wpisanego na listę, ale kupi z innego konta.

Na Allegro Lokalnie czarna lista nie działa.

oznacz moderatorów

iversonD
#7 Wielbiciel#

A jak już wystawiłem na allegro lokalnie to nie da się nic zrobić?

Ewentualnie z poziomu al przenieść się na zwykłe allegro ?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@iversonD Wystawiaj na Allegro. Na Lokalnie kupowanie i niepłacenie to plaga. Nie nie masz jak przenieść aukcji z Lokalnie do Allegro. Musisz wystawić od nowa. Wystawienie na Allegro tutaj :Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.jpeg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

iversonD
#7 Wielbiciel#

Dzięki za informacje 🙂 

oznacz moderatorów