anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie w urzędzie pocztowym

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

Nadawanie pocztą przez Allegro. Wybierając Nadanie w urzędzie pocztowym po zaznaczeniu poprawnej miejscowości i placówki (UP Ślesin k. Konina) i tak wybiera inną placówkę (FUP Ślesin k. Konina). Ta inna jest oddalona ode mnie 15 km. Czy można paczkę dostarczyć do swojej placówki? Zostanie przyjęta?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Drew_Mistrz
#8 Zapaleniec#

Podpinam się pod temat - nadajemy z okolic Stalowej Woli, a w formularzu pojawiło się dziś jako urząd nadania FUP Lesko - co więcej opcja "zmień urząd" nie działa.  Jeśli nie wpływa to na nadanie to pół biedy, ale  nie powinno się to samo randomowo przestawiać- zwłaszcza,że nigdy nie wywoziliśmy paczek by nadać je w Bieszczadach;)

oznacz moderatorów

pesponet
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo!!! Pozmieniali coś i narobił się znowu bałagan. Muszą kombinować....
Nadaję z Kielc a pokazuje mi że nadaję w urzędzie pocztowym w Lesku. Czyli jakieś tylko 230 km ode mnie........   Zaznaczam zmianę urzędu ale nic to nie pomaga, nie zmienia. JAK MAM WYSŁAĆ PACZKĘ??

oznacz moderatorów

pesponet
#9 Pomysłodawca#

Allegro!  Kiedy dacie jakąś odpowiedź?? Nie można nadać przesyłki!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@folkowy-slesin @pesponet @Drew_Mistrz bardzo proszę o podesłanie zrzutów ekranu, na których widoczny będzie urząd nadania oraz to, że przycisk "zmień" jest nieaktywny oraz numerów zamówień.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pesponet
#9 Pomysłodawca#

Witam. Przycisk "zmień" jest aktywny i rozwija się menu z możliwością wybrania urzędu ale jego wybranie KOMPLETNIE NIC NIE ZMIENIA. W moim przypadku FUP Lesko pozostaje niezmienialny.
Większy screen wysłałem jako zgłoszenie mailowe (nr 41045383).
screen_270324_allegro_2.jpg

oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

ślesin1.jpgnie widać kursora, że wybieram ślesin k. konina ale jest podświetlone na szaro i go wybieram

oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

ślesin2.JPGpo kliknięciu zapisz i tak wybiera inny urząd

oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

Czy paczki możemy nadać w jakimkolwiek urzędzie czy  musi to być ten wybrany????? Proszę o jednoznaczną odpowiedź bo czas mija na nadanie paczek!!

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Nadać możesz w każdej placówce własnej operatora i niektórych agencjach. Wskazana placówka jest po prostu placówką preferowaną, dane przesyłek są pobierane z centrali PP do placówki dopiero po jej zeskanowaniu.

oznacz moderatorów

pesponet
#9 Pomysłodawca#

Dodam jeszcze że zauważyłem że po wybraniu z rozwijanego menu FUP Lesko (dla przetestowania) pokazuje się pomarańczowy przycisk ZAPISZ. Natomiast przy wybraniu innego urzędu pocztowego rozwijane menu znika i nie można kliknąć w przycisk ZAPISZ. Może tu jest jakiś problem.

oznacz moderatorów

Drew_Mistrz
#8 Zapaleniec#

Screenshot 2024-03-27 at 12-36-44 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

oznacz moderatorów

pesponet
#9 Pomysłodawca#

Macie u siebie jakąś poprawę? Ja nadal nie mogę zmienić urzędu pocztowego.... Paczka nie pójdzie dzisiaj i co?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pesponet @folkowy-slesin @Drew_Mistrz zgłosiłam to i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

słuchajcie jak klikacie zmień urząd to wpisujcie ręcznie całą nazwę swojej placówki np moja UP Ślesin i udało się wybrało dobrą. spróbujcie

oznacz moderatorów

pesponet
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję! Dzięki Tobie udało się wysłać  👍
Oczywiście tak nie powinno być i jest ewidentnie jakiś błąd w działaniu ale Twoim sposobem udało się go jakoś doraźnie obejść.
Mam nadzieję że Allegro to szybko naprawi.
Mają teraz kilka wskazówek i powinni to wykorzystać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@folkowy-slesin @pesponet @Drew_Mistrz otrzymałam informację, że problem nie powinien już występować.

@folkowy-slesin bardzo dziękuję za podzielenie się metodą i pomoc innym forumowiczom! 🌼

@pecela przesyłki z Wysyłam z Allegro można nadać tylko w wybranej placówce. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów