anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadawanie przesyłek przy przełączaniu się pomiędzy kontami w abonamencie.

Posoleni_pl
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie,
Mam takie pytanie, a w zasadzie nie tyle pytanie, co zgłoszenie problemu z funkcjonalnością działania nadawania przesyłek podczas przełączania się pomiędzy kontami w abonamencie, tzn:

Jestem zalogowany na jednym z moich kont, przełączyłem się na inne w zakładce sprzedaż, żeby sprawdzić zamówienia, jest zamówienie, klikam na "nadaj przesyłkę" i zaczyna "mielić"... Strona się nie otwiera, kółeczko cały czas się kręci, ale przesyłki nie mogę nadać, bo nie mogę wygenerować etykiety.

Wylogowałem się z tego konta i zalogowałem się na to, na którym pojawiło się zamówienie, klikam "nadaj przesyłkę" i wszystko działa bez problemu.

Problem ten nie jest odosobniony, ponieważ dzieje się tak cały czas, za każdym razem, jak chcę nadać przesyłkę dla innego konta, będąc zalogowanym na innym, pojawia się problem. Po wylogowaniu się i zalogowaniu na drugie konto, mogę bez problemu wygenerować etykietę i nadać przesyłkę.

Chyba coś jest nie tak z funkcjonalnością przełączania się między kontami w abonamencie, skoro i tak muszę się wylogować i logować ponownie, to za co tu płacić ten abonament?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Posoleni_pl Wyczyść proszę ciasteczka i pamięć podręczną oraz sprawdź, czy sytuacja jest analogiczna na innych przeglądarkach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów