anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadawanie przesyłek

ChainSaw
#9 Pomysłodawca#

W jaki sposób nadaje się przesyłki Allegro Kurier Pocztex wprost z własnego konta ? Jak wchodzę w swoje zamówienia to wyświetla się napis ,,Dodaj umowę własną " Mam konto firmowe od kilku dni i nie mam pojęcia o nadawaniu z takiego konta.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@ChainSaw a masz umowę z pocztą ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ChainSaw
#9 Pomysłodawca#

Nie mam

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Bo to pewnie jest pobranie i bez umowy nie nadasz przez WZA.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ChainSaw
#9 Pomysłodawca#

A zwykłą bez pobrania nadam ? Bo nie wiem co zmienić w opcjach dostawy by wysyłać w SMART

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ChainSaw poczytaj https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/nowe-metody-dostawy-pocztex-informacje-dla-sprzedajacych-VL11Z1...

Koszty za te metody doliczamy każdorazowo do rozliczeń z Allegro na twoim koncie i zapłacisz za nie na podstawie faktury od Allegro:

  • opłatę za nadanie przesyłki doliczamy do rozliczeń z Allegro na twoim koncie w miesiącu realizacji usługi - po nadaniu paczki,
  • opłatę za usługę dodatkową (np. dodatkowe ubezpieczenie) doliczamy do rozliczeń z Allegro na twoim koncie w miesiącu następującym po miesiącu realizacji danej metody dostawy.

Z reguły metody dostawy z grupy Allegro Standard nie wymagają podpisywania umowy z przewoźnikiem. W przypadku metod dostawy realizowanych przez Pocztex wyjątkiem są metody pobraniowe - przy nich wymagane jest podpisanie umowę z przewoźnikiem.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ChainSaw
#9 Pomysłodawca#

OK, usunąłem opcję wysyłki przesyłką pobraniową. 

oznacz moderatorów

ChainSaw
#9 Pomysłodawca#

Ale to samo się dzieje z inpostem paczkomaty. Tylko że w tym przypadku mogę nadać z e strony menadżera paczek Inpostu . Nie można nadawać bezpośrednio z konta allegro ? Z konta zwykłego można, dziwne

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ChainSaw inposta nadasz tylko przez menadżer chyba że dodasz umowę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ChainSaw
#9 Pomysłodawca#

Tak nadam ,tylko że z konta zwykłego było łatwiej . 

oznacz moderatorów