anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczane opłat mimo wyłączenia promowania

MichelleDecor
#9 Pomysłodawca#

Witam mam spory problem. Wyłączam promowanie, a opłaty naliczane są i tak. Wczoraj powyłączałam "z końcem okresu wyróżnień" pozapisywałam a i tak naliczyło mi opłaty, co teraz co z tym ?? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

7YP6K
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

MichelleDecor
#9 Pomysłodawca#

tak, a opłaty ponaliczało za kolejnych kilka, mimo że nawet nie są promowane... już dostałem odp. że jakiś problem techniczny... zobaczymy czy pozwracają... 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@MichelleDecor  jakie opłaty ci naliczyło? za sprzedany promowany jeszcze towar? Czy naliczyło ci nowe opłaty za promowanie?

oznacz moderatorów

MichelleDecor
#9 Pomysłodawca#

Nowe opłaty za promowanie, pomimo wyłączenia opcji promowania. No i oferty promowane nie są, a opłata pobrana.. 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@MichelleDecor  To ja też muszę tego przypilnować, bo też zrezygnowałem z promo trzech ofert. Jutro kończy mi się pierwsza- obaczymy co to bydzie.

Swoją drogą płacenie za promo- płacenie za sprzedaż z promo i płacenie prowizji to lekkie przegięcie.

Daj znać co tam ci wyszło po ich korekcie.

oznacz moderatorów

MichelleDecor
#9 Pomysłodawca#

Taaak i jeszcze prowizja od wysyłki jeśli ktoś nie ma smart 🙂 Od niedawna sprzedaję na allegro i jest gorzej niz myślałem 🙂 Na szczęście buduje swój sklep i zaraz robimy adios Allegro.. 

oznacz moderatorów