anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczanie opłat za wyróżnienie oferty pomimo pakietu 200 darmowych wyróżnień.

elektrykalegion
#1 Nowicjusz#

Witam wszystkich,

jestem nowym użytkownikiem allegro i będę bardzo wdzięczny za wyjaśnienie dlaczego za wystawienie aukcji z wyróżnieniem naliczono mi opłaty 144 zł. pomimo że dostałem darmowy pakiet wyróżnień ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Musisz sprawdzić czy pakiet wyróżnień nie jest przypadkiem na konkretne kategorie. Ja często dostaję pakiety tylko na Sport i Turystyka albo Akcesoria Samochodowe po 100 lub 200 i nawet z nich nie korzystam, bo nie mam takiego towaru 😄

oznacz moderatorów

NikSar-design
#9 Pomysłodawca#

Witam serdecznie

Mam podobny problem z tym naliczaniem wyróżnienia kiedy mam darmowy pakiet.

Jak sprawdzić na co mam ten darmowy pakiet.Pomału nie ogarniam.Kiedyś pisało ile zostało mi jeszcze wyróżnień a teraz nic nie pisze albo ja jetemm taka nie kumata.

oznacz moderatorów

NikSar-design
#9 Pomysłodawca#

Jak to jest ogólnie z tym wyróżnieniem jak długo widnieje czy się kończy?

Nie chciałabym żeby samo wskakiwało i naliczało.

W ogóle to dodałam krasnala już dawno a z datą 7.07.2020 zostało mi automatycznie naliczone 19 zł

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@NikSar-design Jedno wyróżnienie obowiązuje na jednej aukcji przez 10 dni. Czyli przykładowo mając pakiet 50. wyróżnień, możesz je zużyć na 50. aukcjach w 10 dni, albo na 25. aukcjach w 20 dni.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@elektrykalegion
@NikSar-design

A tak w ogóle, to najpierw aktywowaliście te pakiety w centrum zniżek?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Przeczytaj moje pozostałe posty na grupie lub skontaktuj się na priv, chętnie opowiem ci kilka rzeczy w kwestii naliczania opłat i jak ten system działa. 

oznacz moderatorów

NikSar-design
#9 Pomysłodawca#

Dzięki brdzo.

Wydaje mi się że doszłam do tego.Po prostu co 10 dni aktywowało się wyróżnienie i tak sobie darmowe schodziły.Edytuje każdą swoją aukcję i rezygnuje z wyróżnień, bo nie ogarnę które się kończą żeby przed czasem móc rezygnować.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów