anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczono mi podwójną opłatę za cały miesiąc, a produkt wisiał 1 dzień

miroman7
#7 Wielbiciel#

Naliczyli podwójną opłatę za cały miesiąc, a produkt wisiał 1 dzień. Żadnej reklamacji, 1 odpowiedź po tygodniu zdawkowa, jakby nie czytali, w czym problem. Płać, bo ci konto zablokujemy, damy do windykacji itp.-jedyna odpowiedź. Prowadzę dużo szkoleń - allegro będzie królowało jako negatywny przykład, zrzuty do prezentacji porobione, ok 200 osób miesięcznie to zobaczy.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

jr1935
#10 Popularyzator#

ale o co chodzi ?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@jr1935 o to co zwykle 😉

"jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze"

 

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Próbowałeś sprzedać przedmiot i Allegro naliczyło opłatę tak?

To tak działa 

 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

miroman7
#7 Wielbiciel#

Nie, po prostu wszedłem w ogłoszenie, bo się skończyło, ale było nieefektywne. Zanim się połapałem, gdzie je zakończyć, już wyskoczyło, że mam dodatkową opłatę. Odpowiedź z allegro była od czapy, bo za miesiąc październik zapłaciłem z góry — tak żądało, od wejścia minęło coś ze 2 tygodnie i nagle nowa faktura, a support powiedział, że to październik. Tym samym 2x płaciłem za październik.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@miroman7 postaram się to wyjaśnić, o ile dobrze rozumiem to, o czym piszesz.
Wszystkie informacje są widoczne w Zakładce Rozliczenia z Allegro.
8, 18 i 28 października wykupiłeś pakiet ogłoszeniowy - wystawienie auta na Allegro.pl. Ta opłata naliczana jest co 10 dni, a oferta była aktywna do 01.11.2022 roku (została zakończona przez Ciebie). 
W związku z tym do zapłacenia za październik była suma tych naliczeń - 207 zł, ponieważ jej nie uregulowałeś, w podsumowaniu listopada wciąż do zapłaty była kwota 207 zł za opłaty z października. Rachunek uregulowałeś 19.12.2022, więc obecnie saldo wynosi 0 zł.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@miroman7 za co Ci policzyli, co masz w historii opłat ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

,,Prowadzę dużo szkoleń,,  hmm...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale żeby szkolić to należałoby samemu przeczytać regulamin, może mi się tylko wydaje!😞

oznacz moderatorów