anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Napełniacz kulek smakowych do papierosów - inny sprzedawca opatentował ten przedmiot, co zrobić?

sobota-roman
#7 Wielbiciel#

Witam, sprowadziłem z Chin kilkadziesiąt napełniaczy kulek smakowych do papierosów. Producent z Chin posiada patent od 2018 roku. Wczoraj Polski sprzedawca opatentował identyczny aplikator, wygląda że skopiował patent chiński i allegro usunęło mi aukcje z aplikatorem.

Co mogę w tym kierunku zrobić?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

sobota-roman
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

MultiAudio2007
#1 Nowicjusz#

Czesc mam podobny problem. Konkurencha nielegalnie zglosila towar w Euipo. Jak zakonczyla sie twoja sprawa?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sobota-roman NIC NIE ZROBISZ , MOGŁEŚ OPATENTOWAĆ SWÓJ .

oznacz moderatorów

sobota-roman
#7 Wielbiciel#

Żeby coś opatentowac musi być unikalne i nigdy wcześniej nie występujące na rynku. Natomiast chińczyk ma patent z 2018 roku

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sobota-roman PODPISZ UMOWĘ Z CHIŃCZYKIEM 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

sobota-roman
#7 Wielbiciel#

Dokładnie z tym i inne też

oznacz moderatorów

sobota-roman
#7 Wielbiciel#

Dziś ktoś opatentował identyczny pod nazwą insider

oznacz moderatorów

sobota-roman
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Podjęliśmy działania po weryfikacji wiarygodnego zgłoszenia od firmy Makas - Marta Smacka, podmiotu uprawnionego do reprezentowania właściciela marki Insider.

Podstawą podjęcia działań było naruszenie praw do zarejestrowanego wzoru przemysłowego, do którego link zamieszczam poniżej:

https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/designs/007975370-0001

Do podjęcia działań zobowiązani jesteśmy po otrzymaniu zgłoszenia będącego tzw. wiarygodną wiadomością w rozumieniu art. 14 ust. 3. Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Prosimy o niewystawianie ofert, których przedmiotem są zgłoszone towary.

Pozdrawiam
// Zuzanna Blaszkiewicz
Zespół Allegro

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@sobota-roman Daj pod nazwą  ,,INTERNAL"

oznacz moderatorów

sobota-roman
#7 Wielbiciel#

Ale ja nie używałem nazwy insider tylko napełniacz nabijarka aplikator lub dozownik

oznacz moderatorów