anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatyw od kupującego

kathum
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Kupujący wystawił mi negatywa i po jednej gwiazdce w każdej kategorii. Nie był zainteresowany rozwiązaniem problemu (sprzedawałem stare radio które u mnie grało a po dotarciu do kupującego nie). Proponowałem zwrot pieniędzy i kosztów przesyłki jednak stwierdził, że nie odda i wystawi negatywa. Jak można się od tego odwołać? Sam z siebie mi nie cofnie oceny bo mnie straszy i wyzywa od oszustów. Dodam, że wysłałem mu Allegro/InPost za 8,99 za co też dostałem 1 gwiazdkę w kosztach wysyłki...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@kathumGeneralnie : przyjąć na klatę. Zgodnie ze statystyką zawsze się taki trafi. Możesz próbować napisać przez kontakt Allegro, ale jeżeli nie ma wulgaryzmów, gróźb itp..raczej nic nie zrobią

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@kathum NIestety system komantarzy jest skonstruowany, że w tym przypadku allegro Ci nie pomoże. Gdyby obraził Cię w komentarzu, to wtedy admin miałby podstawy do usunięcia takiego wpisu. Najbardziej niesprawiedliwe w tym jest to, że kupujący może sobie bezkarnie poobcinać inne gwiazdki np. za wysyłkę, choć to nie miało związku z tym, że akurat sprzęt mu nie działa. To pokazuje bezsens całej tej oceny. 

Endrju
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Moim zdaniem komentarz nie narusza żadnych zasad więc Allegro Ci go nie usunie. W tej sprawie możesz napisać tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów

kathum
#7 Wielbiciel#

Zgłosiłem do allegro ale tak jak większość tu pisała - nie ma szans żeby cokolwiek zdziałać.. "Rozumiemy itp ale spadaj na drzewo". Nie zachęca to do handlu na allegro..

oznacz moderatorów