anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywna opinia dot. produktu

mountreme_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, dostaliśmy negatywną opinię "zgodność z opisem" ale towar nie został zwrócony.

Czy w takim razie ta opinia jest zgoda z Regulaminem Allegro? 

"Rękawice były dobrane wg rozmiarówki producenta. Okazało się, że są za luźne - projekt i wykonanie są słabe - czuć było szwy i połączenia materiałów. Po kilku godzinach jazdy w wysokich temperaturach okazało się, że rękawice uciskają na końcu małego palca i było konieczne obcięcie końcówek rękawic. Nigdy nie spotkałem się z podobnym problemem. Jedyny plus to przewiewność. Ogólnie nie polecam - po 2 dniach się poddałem i wyciągnąłem stare rękawice enduro/cross które zabrałem "w razie czego". "

Proszę o pomoc w załatwieniu sprawy

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mountreme_pl możesz się tylko dogadać z klientem 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria ale jak ma się dogadać jak kupujący zaingerował w produkt nożyczkami? Czyli sam zepsuł i teraz co na reklamację z jakiej racji?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael skoro autor watku tu pisze to domyślam się ,że mu zależy , widać trafił na zapaleńca lub profesionalistę  ,a ci nie przebierają w środkach  ,jak mu zależy to przy małej dawce szczęścia usunie ocenę , ale innej drogi nie ma jak kontakt z klientem . Zerknąłem ... to trochę zakurzony temat i wydaje mi się ,że coś się działo niedobrego  ,ale .... jak będzie chciał to nam naświetli  ,ale ..

oznacz moderatorów

mountreme_pl
#7 Wielbiciel#

To faktycznie stary temat ale przeglądając wypowiedzi innych Sprzedających, którzy dostali negatywne opinie pomyślałam, że warto się dowiedzieć czy jest szansa i tą skasować. 

Klient miał prawo zwrócić towar nienaruszony ale tego nie zrobił więc moim zdaniem jakość ich wykonania oraz rozmiar były zadowalające. Opinia dot. sprzedawcy jest bardzo dobra. Żaden opis produktu nie ustrzeże nas przed podobnymi opiniami. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A uważasz że kupujący nie może wystawić negatywnej opinii o produkcie i jej nie zwrócić, pokaż przepis który zabrania tego!

oznacz moderatorów

mountreme_pl
#7 Wielbiciel#

Postaram się porozumieć z Klientem i wyjaśnić problem. Dziękuję za wszelką pomoc.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mountreme_pl czyli wyszło na to że kupujący ma łapy jak szpadle niestandardowe a produkt zjechał bo ma ręce nieforemne co nie oznacza że produkt jest zły plus wziąl i zrobił mu facefilting przerabiając na swoją modłę

oznacz moderatorów

mountreme_pl
#7 Wielbiciel#

coś w tym stylu 🙂 tylko na początku rękawiczki były za luźne a później za ciasne..

Nie wiem w jaki sposób tworzyć opis produktu aby unikać takich sytuacji w przyszłości?

oznacz moderatorów