anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie aktualizują się wyświetlenia ofert

cudny_dzien
#7 Wielbiciel#

Od kilku dni moje nowo wystawione aukcje mają ciągle 0 wyświetleń w statystykach mimo widocznej sprzedaży. 
Przykładowo aukcja ma 3 sprzedane sztuki i 0 wyświetleń. Słyszałem o "Nie trzeba wchodzić w ofertę, żeby dokonać zakupu", ale nie sądzę, że wystąpiłoby to dla 9 nowo wystawionych aukcji, gdzie w prawie każdej jest sprzedaż, a wyświetlenia są wszędzie równe 0.

 

Dla testu uruchomiłem także Allegro ads na wybrane oferty, w Allegro ads pokazuje mi przykładowo 30 wyświetleń oferty, a w statystykach oferty dalej jest 0.

 

Dzieje się to tylko na jednym koncie, na drugim wszytko jest ok. Zmiana przeglądarki nic nie dała.

 

Czy miał ktoś podobny problem i go rozwiązał?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@cudny_dzien, czy możesz podać przykładowe numery takich ofert? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

cudny_dzien
#7 Wielbiciel#

Przykładowy numer aukcji: 11995399709

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@cudny_dzien, super, bardzo Ci dziękuję. 🙂 Czy możesz jeszcze podesłać zrzut ekranu z widokiem, jak widzisz te dane u siebie? Pomoże to w weryfikacji.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@cudny_dzien, bazując na dostępnych danych, dział techniczny nie doszukał się żadnych nieprawidłowości. Gdybyś jednak miał dalej wątpliwości, poproszę Cię o zrzut ekranu z liczbą odsłon, sprzedaży, etc. Wskaż też, proszę, której oferty dotyczy zrzut oraz o której godzinie go robiłeś.

Z tymi danymi będziemy mogli dalej zgłębiać ten temat. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Studio_TC
#1 Nowicjusz#

Ja mam ten sam problem. Wystawione 14 przedmiotów i ani jednego wyświetlenia. Wchodziłem z innych kont na kilka aukcji a dalej nie ma ani jednego wyświetlenia.

oznacz moderatorów