anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa import przesyłek do In-Post

maxidorka
#8 Zapaleniec#

Od kilku godzin, nie mogę zaimportować przesyłki do Inpostu. Zmieniłam też przeglądarkę na inną, dalej nie działa. Co z tym zrobić?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:47295977
#11 Animator#

@maxidorka  Pewnie trzeba ponownie połączyć konto z Allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maxidorka spróbuj proszę ponownie połaczyć swoje konto Allegro z  Managerem Przesyłek InPost. Aby to zrobić w managerze przesyłek InPost w zakładce Import Allegro InPost wejdź proszę w zarządzanie kontami, zaznacz konto z którego nie możesz pobrać przesyłki i wybierz "usuń". Wejdź w powiązane aplikacje->"Allegro InPost Integration" -> i usuń powiązanie. Zamknij wszystkie możliwe przeglądarki na których możesz być zalogowana do managera paczek InPost.
Natępnie powiąż konta Allegro i InPost ponownie. Czyli proszę tutaj, następnie (upewnij się, że jesteś zalogowana na koncie Allegro, które chcesz połączyć oraz sprawdź proszę czy nie masz włączonej blokady wyskakujących okienek (pop-up)).
W Managerze przesyłek wybierz Allegro >  Import Allegro InPost. Na ekranie pojawi się przycisk "zarządzanie kontami", kliknij "dodaj nowe" określ dowolną nazwę dla konta i potwierdź klikając "powiąż". InPost przekieruje Cię na Allegro, gdzie dokończysz proces.
Na kolejnym ekranie wpisz kod autoryzacyjny (zostanie podany automatycznie) i wybierz "dalej", możliwe, że konieczne będzie ponowne zalogowanie do konta Allegro. Pojawi się komunikat "Udało się!", a gdy zamkniesz okno z kontem Allegro, powrócisz do Managera przesyłek. Kliknij tam proszę "gotowe". Powiązanie może potrwać kilka minut. W tej zakładce będziesz miała informację o wszystkich powiązanych aplikacjach.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Alexander_H_K
#2 Obserwator#

beznadziejna instrukcja
marnuję cenny czas aby powiązać zaledwie 2 konta i dalej dyrdymały wyskakują aby powiązać konta.
Na Allegro jest niby powiązane a w In...st nadal nie widzi przesyłek do wysłania
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!"
Przecież to jest chore!

Niedorobiony system.
Wolę wysłać ręcznie i mieć nad tym jakąś kontrolę, niż tracić czas przez niedoróbstwo.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Alexander_H_K Jeśli w Managerze nie widzisz przesyłek, to najprawdopodobniej nie połączyłeś prawidłowo kont. Spróbuj połączyć je ponownie (polecam wyłączyć wtyczki blokujące reklamy, a także w ustawieniach przeglądarki zezwolić na wyskakujące okienka [pop up]). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@Alexander_H_K a masz wyłączone blokowanie wyskakujących okienek?

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

Teraz sprawdzaliśmy i u nas wszystko działa z inpost.

oznacz moderatorów

Alexander_H_K
#2 Obserwator#

u Was wszystko działa.
a u mnie zaledwie logowanie do In...st.
non stop bzdury: "Autoryzacja za pomocą konta Allegro przebiegła pomyślnie. Aby dokończyć proces zakładania konta w Managerze Paczek uzupełnij poniższe informacje".
wypełniłem 6x i już mam tego dziadostwa dość.

oznacz moderatorów