anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie ma adresu kupującego

MAMY ROZWIĄZANIE!
TwojaPasieka
#9 Pomysłodawca#

witam

nie można wygenerować listu przewozowego dpd ponieważ nie jest widoczny adres odbiorcy ale po kontakcie z kupującym kupujący twierdzi iz u niego na stronie są wszystkie dane do wysyłki i co teraz czy to jakiś problem w serwisie ? prosze o pomoc

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

A jak nadajesz, przez Allegro.

oznacz moderatorów
TwojaPasieka
#9 Pomysłodawca#

tak

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

to wprowadź ręcznie te dane adresowe i po problemie. Może klient jednak nie wpisał wszystkiego prawidłowo.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
TwojaPasieka
#9 Pomysłodawca#

własnie że nic z tego zadzwoniłem do klienta podał adres wpisałem i dalej nic i gośc mówi że u niego wszystkie dane wpisane 

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

nie rozumiem za bardzo, generując etykietę możesz dowolnie zmienić dane, więc jeśli w formularzu adres jest np. niepełny, to można go samemu uzupełnić i dopiero wtedy zaakceptować wydruk. Wiele razy zdarzało mi się, że klienci wpisują coś nieprawidłowo, np. brak nr domu, albo jakiś błędny kod pocztowy i wtedy sam to koryguję i wszystko gra.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

i jest rozwiązanie Twojego problemu ? Twoja odpowiedź, że dzwoniłeś do klienta ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie denerwuj się, twoi koledzy sprzedajacy jak kiedyś tak napisałem,m odpowiedzieli żebyś nie żebrał. Ludzie teraz są dziwni, pewnie mu wstyd się przyznać ze nie zauważył że może zmienić, ważne jest dobre samopoczucie.😎

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

ja się nie denerwuję, tylko szkoda mi czasu na odpowiedzi w takich postach, mam co robić.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
TwojaPasieka
#9 Pomysłodawca#

poszło wydrukowało może powietrze za gęste hehe dzięki

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@TwojaPasieka a kupujący zapłacił?

oznacz moderatorów