anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie możesz wystawiać ofert w tej kategorii

MAMY ROZWIĄZANIE!
JokerBlonie
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

Chciałbym za pośrednictwem sklepu online (presta) wystawić aukcje z fajerwerkami, jednak wyskakuje komunikat "Nie możesz wystawiać ofert w tej kategorii". Co należy zrobić, żeby móc wystawiać tego typu produkty? Zaznaczę tylko że sprzedaż fajerwerków mam wpisane na stałe do PKD i sprzedaję fajerwerki do klasy F3 - czyli bez konieczności koncesji. Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Knowhere
#21 Demiurg#

@JokerBlonie

13. Materiały pirotechniczne. Warunek: Mogą być oferowane wyłącznie w kategorii “Fajerwerki” przez punkty posiadające koncesję. Wymagane elementy opisu: Podanie informacji o nazwie producenta lub importera, znak dopuszczenia lub certyfikat produktu.
https://allegro.pl/regulamin/pl/zalacznik-1

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Towary zakazane lub dopuszczone warunkowo. 13. Materiały pirotechniczne. Warunek: Mogą być oferowane wyłącznie w kategorii “Fajerwerki” przez punkty posiadające koncesję. Wymagane elementy opisu: Podanie informacji o nazwie producenta lub importera, znak dopuszczenia lub certyfikat produktu.

oznacz moderatorów
JokerBlonie
#8 Zapaleniec#

Koncesję na co i od kogo? Grupa wyrobów F1, F2 i F3 według polskiego prawa nie podlega koncesji więc nikt nie można wymagać na to pozwoleń bo żadne ministerstwo nie wystawi na to dokumentów. Podczas wystawiania wpisuję wszystkie niezbędne informacje jak stan, znak, certyfikat, problem nadal do rozwiązania...

oznacz moderatorów