anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dodać zdjęć do ogłoszenia...

MAMY ROZWIĄZANIE!
PanJozef48
#8 Zapaleniec#

Po raz pierwszy takie coś mi się tutaj zdarza.. Nie mogę dodać zdjęć do ogłoszenia. Ciągle wyskakuje błąd: "Nie udało się dodać zdjęcia. Błąd przy dodawaniu obrazka". Co robić... ? Czy możliwa jest zbyt duża rozdzielczość zdjęcia ?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
ACCURON
#13 Ambasador#

tycz

oznacz moderatorów
PanJozef48
#8 Zapaleniec#

Co ciekawe screena też nie mogę wrzucić nawet tutaj na forum? Ktoś wie co się dzieje? Korzystam z przeglądarki chrome, nigdy nie było takich akcji...

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@PanJozef48 Jeśli są za duże, to allegro samo przeskalowuje rozdzielczość (maksymalna to chyba 2560x2560, o ile dobrze pamiętam).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@PanJozef48  Wygląda na przeglądarkę.

oznacz moderatorów
PanJozef48
#8 Zapaleniec#

Na firefox niestety to samo... Nie mam pojęcia o co chodzi 😞 Wystawiłem ponad 50 ofert na allegro po raz pierwszy są takie problemy, a rozwiązania nie sposób znaleźć...

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@PanJozef48 O której wersji windowsa mowa?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
PanJozef48
#8 Zapaleniec#

8. To raczej nie wina Windowsa. Wrzucając z telefonu na Androidzie jest to samo...

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@PanJozef48 Wyczyściłeś w przeglądarce ciasteczka i pamięć podręczną (cache)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
PanJozef48
#8 Zapaleniec#

Wyczyściłem, przeinstalowałem nawet przeglądarkę dalej to samo. Średnio co dziesiąte zdjęcie udaje się załadować...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PanJozef48 Skontaktuj się proszę z nami w tej sprawie przez ten formularz, a do zgłoszenia dołącz proszę zdjęcia, które chcesz dodać. Nasz zespół techniczny sprawdzi tę sytuację i na pewno znajdzie rozwiązanie Twojego problemu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kasparts
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem od około tygodnia. Dodwanie zdjęć na komputerze czy telefonie cały czas to samo. Trzeba dodawać zdjęcia pojedyńczo co znacznie wydłuża czas wystawienia aukcji do klikunastu minut. Allegro nie widzi problemu tylko wskazuje na wolne łączę. Czyli LTE 2-5 Mb/s jest za słabę. Zmnieszyli czas ładowania zdjęć.

oznacz moderatorów
PanJozef48
#8 Zapaleniec#

Napisałem do działu pomocy ale z tą prędkością też mi się nie wydaje... Mam światłowód 20mbps więc nie może być zbyt wolny do wrzucenia zdjęcia 13mb... 😛 Czekam na ich odpowiedź, jak rozwiążą problem dam znać...

oznacz moderatorów
Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@Knowhere  niestety nie jest to prawda. Duże zdjęcia się nie ładują. Wcześniej wyskakiwał komunikat że "Zdjęcie jest zbyt duże". Teraz wyskakuje już tylko komunikat że nie udało się dodać.

@PanJozef48  Też miałam taki problem. Otwórz te zdjęcia za pomocą Paint. W Paint zmniejsz zdjęcie na 50% i nastepnie zapisz jako JPEG. i spróbuj dodać takie zdjęcie.

oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

@Gasmin_pl tak, u mnie to pomogło jakiś czas temu, więc warto sprawdzić, spróbować

oznacz moderatorów
PanJozef48
#8 Zapaleniec#

Po zmniejszeniu rozmiarów zdjęć, te faktycznie się ładują. A więc na przyszłość dla tych co będą mieć problem. TRZEBA SKOMPRESOWAĆ ZDJĘCIE NAJLEPIEJ DO 5 MB. Maksymalna waga, która mi wchodzi do ogłoszeń to 5,7 mb. Dziwi mnie tylko fakt, że dawniej nie było takich problemów... Temat do zamknięcia.

oznacz moderatorów
kurpie__man
#2 Obserwator#

 

Fotki skompresowane do 40kb a zdjecia jak sie nie wgrywaly tak nic nie pomaga.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@kurpie__man Z jakiego windowsa korzystasz?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Gasmin_pl Ja tam nigdy problemów z uploadowaniem fotek nie uświadczyłem, ani na allegro, ani na AL (a łącze mam naprawdę badziewne, bo na uploadzie nie mam nawet 1Mb/s).
No ale może to dlatego, że w przeciwieństwie do np. @PanJozef48 nie uploaduje surowych fotek prosto z aparatu, które mają po kilka czy nawet kilkanaście MB (czyli co najmniej kilkanaście Mp rozdzielczości), tylko najpierw zmniejszam ich rozdzielczość do przykładowo 1024x768 (efektem czego jest plik o wielkości góra 500-600 kB, choć z reguły jest to 300-400 kB) i dopiero w takiej postaci wrzucam na serwer.

PS Paint to się nadaje co najwyżej dla dzieci do bazgrania😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów