anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę nadać przesyłki z Allegro. Jak tworzyłem cennik to z automatu wskoczyło mi 8,99 za przesyłk

studiooho
#7 Wielbiciel#

Nie mogę nadać przesyłki z Allegro. Jak tworzyłem cennik to z automatu wskoczyło mi 8,99 za przesyłki z allegro inpost. Teraz jak kupujący wybiera taką wpłatę to nie mogę nadać z Allegro, a wcześniej się dało. Teraz wyskakuje komunikat że mam dodać własną umowę i nic nie da się z tym zrobić.  Już kilka paczek wysyłałem zamawiając bezpośrednio w inpost, a Allegro obniżyło mi jeszcze jakość sprzedaży, bo tych zamówionych przesyłek nie było w systemie Allegro. Mam wrażenie że z każdą zmianą wprowadzaną przez Allegro jest trudniej i bardziej zagmatwane 😞  I nie potrafię znaleźć nawet tego formularza do wysyłek... masakra 😞 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

jezeli nadawales przesylki poza allegro i nie udostepniales numerow przesylek do zamowienia to niestety bedziesz tracic punkty sprzedazy. Numery przesylek mozesz uzupelnic w akcjach, dodaj numer przesylek.

 

Co do samego inpost to niestety musisz miec z nimi podpisana umowe aby wysylac na warunkach jakie masz wpisane w cenniku dostaw. Sama umowa do niczego Cie nie zobowiazuje, finalizacja zajmie ci okolo 3 dni roboczych.

 

Nowy formularz do nadawania znajdziesz przy kazdym zamowieniu, po prostu kliknij "nadaj przesylke".

oznacz moderatorów

studiooho
#7 Wielbiciel#

Ale Allegro ma jakieś wynegocjowane ceny przesyłek na paczkomaty ??? Bo skąd wzięli te 8.99 ?  A ja nie potrafię z tego skorzystać, bo nie mogę takiej opcji wysyłki zastosować. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@studiooho tak, mamy wynegocjowane specjalne stawki dla naszych partnerów, jeśli udostępniają przesyłki w ramach Allegro InPost. Wówczas maksymalna cena jaką można ustawić w cenniku dostaw dla metody Allegro Paczkomaty InPost to 8,99 zł dla przesyłek opłacanych z góry i 12,99 zł dla przesyłek opłacanych za pobraniem. Tutaj informacje na ten temat. 
Takie przesyłki możesz nadawać korzystając z narzedzia Wysyłam z Allegro - wówczas konieczne jest podpisanie i podpięcie umowy z przewoźnikiem lub z korzystając z Managera przesyłek - narzędzia nadawczego InPost, które należy powiązać z kontem Allegro.
Jeśli będziesz miał więcej pytań, chętnie pomogę! 🙂  
 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów