anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę pobrać etykiety przez aplikację

redhood
#7 Wielbiciel#

Korzystam z aplikacji allegro. Sprzedaję lokalnie produkty. Dziś nie mogę pobrać etykiety InPost. Do tej pory robiłam to jednym kliknięciem. Dzisiaj przekierowuje mnie na stronę logowania i wymusza captchta. Najgorzej, że pojawia się komunikat, że wymagane jest captchta ale obrazek się nie pojawia. Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@redhood Cześć. 🙂 CAPTCHA jest jednym z naszych zabezpieczeń na stronie, które uaktywnia się w momencie logowania na konto. Jeżeli na stronie nie widzisz zadania do rozwiązania, to sprawdź proszę, czy w prawym dolnym rogu widzisz symbol reCAPTCHA (biały kwadrat z niebieską, okrągłą strzałką).

Jeżeli symbol jest widoczny, to znak, że strona działa prawidłowo. Proszę, żebyś kliknął w ikonę, a CAPTCHA powinna się odświeżyć. Teraz, wystarczy, że zaczniesz wpisywać hasło, a komunikat o rozwiązaniu CAPTCHY zniknie.

Jeżeli sytuacja się powtórzy, zaktualizuj przeglądarkę oraz wyczyść pliki cookies (tzw. ciasteczka). Sprawdź również, czy problem pojawia się też na innych urządzeniach. Jeżeli wciąż nie będziesz mógł się zalogować, to prześlij mi:
-zrzut ekranu ze strony,
-informację o wersji systemu, z którego korzystasz,
-informację o wersji przeglądarki, której używasz.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów