anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wygenerować etykiety allegro one box

TDN_Opole
#7 Wielbiciel#
Błąd przetwarzania

Dzień dobry,

Proszę o pomoc, nie mogę wygenerować etykiety dla Allegro One Box, wyskakuje mi komunikat: "Nie można zamówić wybranej paczki:Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem działania One Kuriera dla usługi "Dostawa Jutro""  Wcześniej wysyłałem już paczki bo sam zawożę je do oddziału UPS. Gdzie szukać przyczyny?

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TDN_Opole Cześć 🙂 Już wyjaśniam o co może chodzić 🙂  Problem wynika z faktu, że Twój kod pocztowy nie jest jeszcze obsługiwany przez Allegro One Kurier. Nie powinieneś udostępniać takiej opcji w swoim cenniku dostaw (lub przed jej włączeniem powinieneś sprawdzić, czy usługa jest dostępna w Twoim mieście). 

Dostępność usługi Allegro One Kurier sprawdzisz na tej stronie: https://allegro.pl/kampania/one/kurier

ko_alka_1-1664887811385.png

W takim wypadku są dwa rozwiązania: możesz poprosić Kupującego o anulowanie zamówienia i dokonanie nowego z wybraniem innej wysyłki lub wysyłka na własną rękę po ustaleniu kosztów z Kupującym. 

Bardzo ważne jest to, żebyś usunął tę metodę dostawy ze swojego cennika, bo obecnie nie będziesz w stanie nadać takiej paczki. Pozostaw tylko One Boxa i One Punkt jako osobne pozycje zamiast pakietu z One Kurierem. 

ko_alka_2-1664887851343.png

Możesz ewentualnie napisać wiadomość mejlową na . Tam zweryfikujemy, czy możemy na Twój adres udostępnić podjazdy naszych kurierów.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

TDN_Opole
#7 Wielbiciel#

Mądry Polak po szkodzie. Już usuwam tą opcję z cenników dostaw.

oznacz moderatorów