anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić oferty - nieprawidłowa ilość towaru

elspectgroup
#7 Wielbiciel#

Wystawiam przedmiot, dodałem wszystko co potrzeba, nawet to, co moim zdaniem jest niepotrzebne, ale OK, niech już będzie. Kiedyś na tym Allegro było jakość prościej.

Cały czas podaje mi komunikat: 

Wystąpił błąd - Niepoprawna wartość parametru Długość kabla (242737) dla produktu w ofercie. Prawidłowa wartość parametru dla produktu to: "500.00".

Ja wiem, że mam tego towaru 240.00 a nie 500.00 i chcę te 240 sprzedać a nie 500, więc jak to mam ustawić w jakich parametrach by sprzedać to co mam (zostało tyle z rolki po wykonaniu inwestycji i nie jest już potrz

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elspectgroup najprawdopodobniej mamy w katalogu produkt, który ma właśnie taki wymiar i gdy wpisujesz inny rozmiar, a podajesz dane takie jak EAN, które są takie same jak w naszym produkcie, jest to traktowane jako błąd. Czy próbowałeś podczas wystawiania oferty nie wybierać produktu, a stworzyć nowy? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

elspectgroup
#7 Wielbiciel#

Być może tak właśnie jest, lecz gdy staram się wystawić całkowicie jako inny to pokazuje, że dla tej kategorii jest konieczne połączenie z katalogiem produktów. A ponieważ jest to tylko część tego produktu to nie wiem czy to jest możliwe.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elspectgroup prześlij proszę zrzut ekranu na którym widoczne są dane produktu z katalogu i Twojej oferty, sprawdzę jak możemy pomóc 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów