anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić zakończonych ofert przez WYSTAW PODOBNE

tgtg108
#7 Wielbiciel#

KONTO ZWYKŁE  po zmianach 2 listopada- zakończone oferty mogę wznawiać tylko przez WYSTAW PODOBNE I do wczoraj wszystko działało. 

W dniu dzisiejszym nieaktywna opcjanieaktywna opcja

 

BłądBłąd

 

 nie mogę wystawiać ofert z powodu waszego błędu - jest nieaktywny wybór na ile dni ma trwać oferta!!! Załączam zdjęcia. Przez ten błąd nie mogę wystawiać ofert. Dodatkowo informuje że przez ostatnie dni nie było żadnego problemu

NIEPRAWIDŁOWOŚĆ ma miejsce jak korzystam z przeglądarki safari / potem zalogowałem się i sprawdziłem na FIREFOX … na innym komputerze na CHROME oraz na telefonie ta sama sytuacja - NIEAKTYWNA OPCJA WYBORU CZAS TRWANIA OFERTY- przy WYSTAW PODOBNY …. + wyczyściłem pamięć podręczna i pliki cookies 

 
 
Tak jak wcześniej wspomniałem - wczoraj wszystko działało - proszę przesłać informacje do działu technicznego bo jest to błąd waszego systemu  i zmian które zostały dziś wprowadzone - a z tego w ostatnich tygodniach słyniecie - Z WIECZNYCH USTEREK OD CIĄGŁYCH ZMIAN W SYSTEMIE
 
Za pomoc z góry dziękuje
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tgtg108 Cześć, dzięki za zgłoszenie. Oczywiście sprawę przekażę do Działu Technicznego, ale poproszę Cię jeszcze o numery przykładowych ofert, których nie możesz wystawić. Będą nam potrzebne do weryfikacji.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tgtg108
#7 Wielbiciel#

bardzo dziękuję za reakcję 

przykładowe nr ofert 12695464353

11010030892

10454786148

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tgtg108 Dziękuję bardzo. Sprawdziliśmy tę sytuację i nie udało nam się powtórzyć błędu. Pojawiła się rubryka do wprowadzenia czasu trwania oferty: 

Zrzut ekranu 2022-11-23 o 20.19.46.png

Dlatego mam prośbę, żebyś spróbował jeszcze raz z ponownym

- wyczyszczeniem plików cookies,
- wyłączeniem wszystkich wtyczek, 
- wyłączeniem programów działających w tle, 
+ włączeniem karty incognito,
+ włączeniem narzędzia dla deweloperów (zazwyczaj F12), wygląda to tak: 

ko_alka_1-1669231351932.png

Jeśli się nie uda i błąd pojawi się ponownie, to poproszę o świeży przykład ze zrzutami lub nagraniem, co robisz krok po kroku. Na nagraniu / zrzutach powinny być widoczne elementy takie jak:
- data i godzina,
- całe okno przeglądarki,
- zakładki konsola i sieć w narzędziu (F12). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów