anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zamówic podjazdu kuriera

agrihome
#8 Zapaleniec#

Do tej pory działalo, po wygenerowaniu przesyłki końcowym etapem było zamówienie podjazdu: bez podjazdu lub z podjazdem na wskazany adres 

Teraz albo się zawiesza albo nie mogę kliknąć bez podjazdu i zaakceptować.

W efekcie dla kilku przesylek nie wiem czy mam zamówiony podjazd lub nie mam zamówionego, a miał być.

Status paczki to do odbioru.

Dlaczego tak się dzieje i gdzie sprawdzić czy kurier przyjedzie po odbiór?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@agrihome, podasz numery tych zamówień? Sprawdzę, czy podjazdy zostały zamówione. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

agrihome
#8 Zapaleniec#

Dpd 1000525015598U to była pierwsza przesyłka, gdy weszłam w obslugę zamówien i zamówione przesyłki i kliknęłam w ta to jest info, że bez podjazdu kuriera.

Więc przed chwilą wygenerował kolejna przesyłkę, zamówilam z podjazdem i gdy klikam w podgląd zamówionych, też jest info, że bez podjazdu.

Kolejna z Inpostu 655200586244240131310918

Kurier też nie odebrał, po wejściu w szczególy mam na nfo, że jest bez podjazdu i opcję, żeby ten podjazd zamówic.

Proszę o sprawdzenie

 

 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@agrihome, dla zamówienia InPost nie zamówiono podjazdu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

agrihome
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odp.

Mam jeszcze pytanie. Jeśli nie chcę zamówic podjazdu, ale klikając do końca w zamawianiu podjazdu mogę zatwierdzić tylko przy zaznaczonym odbiorze z adresu.

Jeśli zmieniam na bez podjazdu, nie mogę zatwierdzić.

Czy ta przesyłka jest wtedy w systemie przewoźnika?

Od kilku dni mam te problemy.

Wcześniej klikałam bez podjazdu (towar wyjeżdżal bezpośrednio z hurtowni) i zatwierdzałam i było ok.A teraz nie mogę tej czynności zakonczyc, klikając zatwierdź.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agrihome A których dokładnie zamówień dotyczy ten problem? Czy pojawia się jakiś komunikat? Dokładne informacje o paczkach znajdziesz w nowej zakładce Zamówione przesyłki

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agrihome
#8 Zapaleniec#

Ten problem pojawil się od 11.11, nieważne czy DPD czy InPost, dzisiaj to samo, po prostu nie mogę zakończyć procesu zamawiania podjazdu w opcji bez podjazdu.

Gdy zmienię na podjazd ze wskazaniem adresu wtedy mogę zatwierdzić i zakonczyc.

Natomiast bez podjazdu nie.

Często się też zdarza, że gdy klikam w zakładkę zamów podjazd to w ogóle strona się zawiesza. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agrihome Może to wynikać z problemów Wysyłam z Allegro, które występują od 10 listopada. Do końca jutrzejszego dnia usterka powinna zniknąć. Jeśli tak się nie stanie, to daj mi znać. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agrihome
#8 Zapaleniec#

DPD już nieaktualne, właśnie wyjechało, tylko inpost

oznacz moderatorów