anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zobaczyć szczegółów wpłaty kupującego

szebest
#8 Zapaleniec#

Nie mogę zobaczyć szczegółów wpłaty kupującego, i przez to nie mogę zwrócić mu wpłaty. Czy jest to spowodowane tym, że jest weekend i wpłata zostanie zaksięgowana w poniedziałek czy jak?
W zakładce allegro finanse -> Lista wpłat od Kupujących nie widzę danej wpłaty, a w allegro finanse -> środki i historia operacji widzę wpłatę lecz nie mogę uzyskać szczegółów aby zwrócić. Moje konto zostało powiększone o wpłatę kupującego, także dziwne jakby przelew miał zostać zaksięgowany dopiero w poniedziałek. Jeżeli nie będzie dało się tak zwrócić to istnieje może możliwość wypłaty środków i wysłania kupującemu z powrotem na maila i odwołanie się do allegro aby nie płacić prowizji, ponieważ wpłata została zwrócona?
Dodam, że przedmiot został sprzedany na allegro lokalnie i chcę zwrócić wpłatę, bo przedmiot został sprzedany na allegro a tam aukcja automatycznie sama się wznowiła bez mojej wiedzy, ponieważ wiem że kilka dni temu dla pewności sprawdzałem i nie miałem żadnych wystawionych aktualnych ofert

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Knowhere
#21 Demiurg#

@szebest Skoro AL, to nic dziwnego. Wpłatę możesz zwrócić tylko bezpośrednio na konto bankowe kupującego.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

szebest
#8 Zapaleniec#

Serio dziwne to allegro lokalnie, automatycznie bez mojej zgody wznawia anulowane przez kupującego ogłoszeniu po kilkunastu dniach. Teraz takie buty. Zgaduję, że muszę pisać do wsparcia aby uzyskać zwrot prowizji?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@szebest Dokładnie to po 5 dniach (jeśli nie było wpłaty za zakup). Dobrze zgadujesz - tutaj powinieneś napisać https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@szebest  Tylko poprzez kontakt z kupującym i na konto podane przez niego.

oznacz moderatorów