anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge wyplacic srodkow ze sprzedazy pomimo weryfikacji rachunku

98765YBYf
#7 Wielbiciel#

Nie moge wyplacic srodkow ze sprzedazy pomimo weryfikacji rachunku

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@98765YBYf weryfikacja nie została zakończona, masz też do opłacenia rachunek za korzystanie z Allegro. Możesz to zrobić w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

98765YBYf
#7 Wielbiciel#

ja od samego początku nie mogła wypłacić środki. Dla czego weryfikacja nie jest zakończona ?

oznacz moderatorów

98765YBYf
#7 Wielbiciel#

Wszystko opłacone. Ja chcę zrezygnować z aktywnych ogłoszeń. Żeby nie mieć więcej długów. I poproszę o wypłacie moich środków.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@98765YBYf napisz proszę do nas za pomocą formularza i prześlij potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego dla PayU (możliwość dodania załącznika pojawi się, gdy jako sposób kontaktu wybierzesz wiadomość e-mail). Doradcy skonsultują to z operatorem płatności. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

98765YBYf
#7 Wielbiciel#

Środki przelewu 24 w trakcie weryfikacji. Oni już w trakcie weryfikacji pól roku. Ile to może trwać?

Screenshot_20240526-134400.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@98765YBYf środki są na saldzie PayU, nie Przelewy24. Tak jak napisałam prześlij proszę potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego za pomocą formularza, wyjaśnimy to  z operatorem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

98765YBYf
#7 Wielbiciel#

Ja nie wiem jak mam to zrobić. Gdzie mam to wziąć

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@98765YBYf Musisz zalogować się do swojej bankowości i pobrać potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego PayU w PDF a następnie przesłać je przez podany wyżej formularz kontaktowy.

Pamiętaj tylko, że PayU i Przelewy24 to dwa osobne podmioty i trzeba je zweryfikować osobno, osobnymi przelewami.

oznacz moderatorów

98765YBYf
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240529-201448.png

 Gdzie to mam pobrać?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@98765YBYf Przelew weryfikacyjny zlecałaś na pewno ze swojego konta w banku. Żeby pobrać potwierdzenie, zaloguj się do swojej bankowości elektronicznej i pobierz potwierdzenie zlecenia przelewu do PayU. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów