anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NIe opłacony towar a komentarz po zwrocie prowizji

smartfonshopTG
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie

Mam pytanie , kupujący kupił jakieś tam przedmioty , czekam tydzień na wpłatę i nic, kupujący się nie odzywa , wystąpiłem o zwrot prowizji , którą dostałem w ciągu kilku minut i niby wszystko jest ok, CZY ten kupujący , który nie dokonał zakupu może mi teraz wystawić komentarz ? (bo rozumiem że po tym jak nie wywiążał się z transakcji nie powinien mieć takiej opcji) z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

smartfonshopTG niestety może 😥

oznacz moderatorów

smartfonshopTG
#8 Zapaleniec#

dzięki za odpowiedź 🙂 trochę uważam to niesprawiedliwe 😞

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

smartfonshopTG Ha .... może tak ,może nie , jedno jest pewne - prokonsumencka polityka allegro nigdy nie będzie sprawiedliwa dla sprzedających .

Nie pamiętam terminu , ale ma się to zmienić . Nie opłacona transakcja ma być automatycznie anulowana po min. 7 dniach . Do anulowanej transakcji klient nie może wystawić oceny . Może to już działa bo wczoraj klient pisał ,że nie widzi zakupu , a chce zapłacić . Pomimo wskazówek transakcji nie znalazł i dokonal zakupu ponownie ... a może ukrył , ale ta nie na temat  .

oznacz moderatorów

smartfonshopTG
#8 Zapaleniec#

to by było super , transakcja anulowana i w momencie zwrotu prowizji przez Allegro kupujący ma blokade oceny

oznacz moderatorów

Wesola_Madzia
#10 Popularyzator#

Oczywiście biorę pod uwagę tylko to jeśli by ci takiego negatywa wystawił

oznacz moderatorów

Wesola_Madzia
#10 Popularyzator#

Niestety widziałam już u niektórych sprzedawców negatywne opinie od takich "kupujących" którzy się awanturowali, że nie otrzymali towaru po zakupie a nawet nie raczyli zapłacić. Jeśli do tego dojdzie, odpisz grzecznie bez nerwów, że trzeba pierw zapłacić albo wybrać za pobraniem i tyle. Kiedy ja przeglądam opinie negatywne sprzedawców to zwracam na to uwagę także bez nerwów. No i zawsze możesz do niego przedzwonić, że jak ci w końcu zapłaci to wyślesz towar i żeby usunął negatywa 😄 

oznacz moderatorów