anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie otrzymałam zwrotu pieniędzy, sprzedawca twierdzi, że je wysłał

MAMY ROZWIĄZANIE!
ClaudiaRuidoso7
#7 Wielbiciel#

nie otrzymałam zwrotu pieniędzy, sprzedawca twierdzi, że je wysłał. Czy w takim przypadku istnieje opcja, że problem leży po stronie allegro, czy powinnam otwierać spór?

Numer zamówienia 3fd05631-e5cc-11ec-af9c-675815827947

data zgłoszenia i nr zwrotu 10 cze 2022 06:55 6OY6/2022

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ClaudiaRuidoso7 nie , pewnie nie potrafisz zlokalizować zwrotu lub Twój bank nawalił . Niebawem zajma się Twoim problemem dziewczyny / kwiatuszki / @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria Ty rzeczywiście masz jakieś zapędy ogrodnicze 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria   @pinsplash 

Ale jak ja pisałem o ogrodniku w temacie o produktyzacji to miałem na myśli Macka Śnieżka!!!

oznacz moderatorów
ClaudiaRuidoso7
#7 Wielbiciel#

przepraszam, dopiero zauważyłam, że to kategoria "początkujący sprzedawcy" 😮

Kwestia jest taka, ze minął ponad miesiąc a nie mam nawet podobnej kwoty przychodzącej. Będę wdzięczna za pomoc 😉

pozdrawiam

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ClaudiaRuidoso7 zaczekaj spokojnie na moderatorów , na pewno pomogą .

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ClaudiaRuidoso7 Cześć. 🙂 Zwrot środków do zamówienia numer 3fd05631-e5cc-11ec-af9c-675815827947 został zlecony 14 czerwca. Sprawdź proszę ponownie rachunek bankowy, z którego dokonałaś płatności za zakupy.

Jeśli nie uda Ci się zlokalizować tych środków, to daj mi znać. Prześlemy Ci potwierdzenie płatności mejlowo i będziesz mogła wyjaśnić tę sprawę w swoim banku. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ClaudiaRuidoso7
#7 Wielbiciel#

w formularzu zwrotu podałam swój numer konta, a pieniądze zostały zwrócone na konto z którego było płacone. Po co w takim razie pytanie na jaki numer konta mają dokonać zwrotu? 😄

oznacz moderatorów