anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie reaguję przycisk zamów kuriera.

www_4biker_pl
#7 Wielbiciel#

Witam.
Od wczoraj mam problem z zamówieniem kuriera InPost przez allegro dodam, że u innych przewoźników jest w porządku. Wszystko zaznaczam przy wypełnieniu listu jak być powinno. Wszystko idzie pomyślnie, generuję listy i przychodzi moment zamów podjazd kuriera. Przycisk zamów kuriera nie reaguję i nie przechodzi w okienko podsumowanie gdzie powinno wyskoczyć kurier został zamówiony. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@www_4biker_pl Wyczyść pliki cookies oraz pamięć podręczną i sprawdź proszę czy problem występuje także na innej przeglądarce. Inpost miał dzisiaj chwilowe problemy techniczne, ale problemy z zleceniem podjazdu nie powinien już występować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

www_4biker_pl
#7 Wielbiciel#

Wyczyszczenie plików cookies oraz pamięci podręcznej nic nie pomogło. Sprawdzałem na innym komputerze z inna przeglądarką dalej był ten sam problem. Dzisiaj już nie jestem wstanie nagrać filmiku bo nie mam nowego zamówienia i nie muszę nadawać paczki. Problem jest tylko przy zamówieniach na paczkomaty. Przy zamówieniach kurierem DPD nie mam tego problemu. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@www_4biker_pl Jeśli problem nadal występuje to niestety niezbędny będzie filmik, więc gdy uda Ci się go nagrać, podeślij go proszę do nas na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RenataCzyzak
#8 Zapaleniec#

Przesyłki można zamówić, z nadaniem w paczkomacie nie ma problemu. Ale podjazdu kuriera nie da się zamówić.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RenataCzyzak pewnie nie masz ustawionego punktu odbioru .

oznacz moderatorów

RenataCzyzak
#8 Zapaleniec#

Mamy zaznaczony punkt przekazania.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RenataCzyzak sprawdź w ustawieniach czy punkt odbioru ma status ,,aktywny ,,

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RenataCzyzak Otrzymałam od Ciebie film, więc bardzo dziękuję. Nasz zespół już weryfikuje te problemy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RenataCzyzak Wyczyść pliki cookies oraz pamięć podręczną i sprawdź proszę, czy problem występuje także na innej przeglądarce. Inpost miał problemy techniczne związane ze zleceniem podjazdu, ale błąd nie powinien już występować, więc jeśli nadal masz kłopoty, prześlij mi proszę zrzuty całego swojego ekranu lub krótki filmik obrazujący tę sytuację na spolecznosc@allegro.pl 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bikerStudio
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mamy ten sam problem jak powyżej. Przycisk 'zamów kuriera' nie reaguje. Sytuacja dotyczy kuriera inpost. Co w takim przypadku?

oznacz moderatorów

joanna-844
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie ten sam problem, nie mogę zamówić podjazdu kuriera. Wczoraj też tak było.

oznacz moderatorów

joanna-844
#7 Wielbiciel#

Po zalogowaniu do Menagera Paczek udało mi się zamówić podjazd. Dostałam potwierdzenie. Z poziomu allegro nic nie działa.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bikerStudio @joanna-844 nasz zespół weryfikuje już ten problem, więc na razie poproszę Was o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bikerStudio @joanna-844 @RenataCzyzak @www_4biker_pl dostałam potwierdzenie, że to błąd po naszej stronie, dlatego przepraszam Was za niedogoności. Nasz zespół pracuje już nad naprawą tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

qtop-pl
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę zamówić podjazdu kuriera Inpost, klikam zamów i nic się nie dzieje.

oznacz moderatorów