anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę swoich ogłoszeń w danej kategorii

bartas9611
#7 Wielbiciel#

Witam, wystawiłem kilka konto na portalu allegro oraz allegro lokalnie, lecz nie widzę moich ogłoszeń w danej kategorii gdy wybierałem kategorie wybrałem tak jak w wyszukiwaniu kultura-rozgrywka – gry on line mmmo-inne, lecz nigdzie nie widzę moich ogłoszeń chciałbym, aby moje ogłoszenie było widoczne na tych witrynach, ponieważ zwierza to szanse na potencjalnego kupca. Link do przykładowej aukcji która wyświetla się na dziale pożądanym przeze mnie  https://allegro.pl/oferta/konto-wot-world-of-tanks-279e-29x10tier-10055102261

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Client:44052296
#21 Demiurg#

@bartas9611  widać 4 oferty. Może reszta została usunięta bo łamały regulamin

oznacz moderatorów

bartas9611
#7 Wielbiciel#

ale czy wyświetlają się w liście tak jak np. to przykładowe ogłoszenie w tym dziale ponieważ z telefonu ani z komputera ich nie widzę w tym dziale 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

To są zwykle oferty kupna nie ogłoszenia. 2 na zwykłym allegro a 2 na lokalnie

oznacz moderatorów

bartas9611
#7 Wielbiciel#

masz może pomysł jak zwierzyć wyświetlanie na witrynie  i czym rożni się oferta kupna od ogłoszenia ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

bartas9611
#7 Wielbiciel#

allegro.png

oznacz moderatorów

bartas9611
#7 Wielbiciel#

tak ssą widoczne ale zależy mi na tym konkretnym dziale i właśnie ich tam nie ma 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@bartas9611   twoje oferty są w tej kategorii w jakiej je wystawiłeś. Jeżeli chcesz wystawić w innej to na początku wystawiania wybierasz kategorie, ale wtedy może zostać usunięta przez allegr

oznacz moderatorów

bartas9611
#7 Wielbiciel#

gdy wybierałem kategorie konkretnie dałem tak jak na scernchotach i nie rozumiem dlaczego ich nie ma w konkretnym dziale 

oznacz moderatorów

bartas9611
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

bartas9611
#7 Wielbiciel#

wiec dlaczego nie są wyświetlane w danym dziale jeśli dobrze jest wypełnione !

oznacz moderatorów

bartas9611
#7 Wielbiciel#

a dobrze by było gdyby ktoś podesłał mi numer kategorii bo nie potrafię sam tego sprawdzić i myślę ze by było wszystko ok  https://allegro.pl/oferta/konto-wot-1900wn8-21-czolgow-premium-12x-9945644407

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bartas9611 Są wyświetlane. Wpisz sobie w w tym dziale w wyszukiwarkę tytuł swojej aukcji i ją tam zobaczysz.

oznacz moderatorów