anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie widzę tego przedmiotu w zakładce sprzedaję

klunia181
#7 Wielbiciel#

 Dzień dobry, co robię źle. Chcę wystawić przedmiot na allegro (NIE TYLKO LOKALNYM). Wybieram Wystaw (innej opcji nie widzę) i dokonuję opisu, zdjecia, dostawa ect. Superna koniec pojawia się komunikat, że zostanie wystawiony przedmiot na Allegro Lokalnym, A na Allegro za godzinę. Super. Tylko ja nie widzę tego przedmiotu w zakładce sprzedaję. Dopiero jak klikać gdzieś w allegro lokalne. Co zrobić abym to widziała w zakładce "sprzedaję". Kiedyś tak to funkcjonowało. Odnoszę wrażenie, że to lokalne rozwiązanie wprowadza chaos

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Masz to tylko w zakładce na Lokalnie; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

Na Allegro, jeśli to Kup teraz lub licytacja, musisz szukać na liście ofert, albo wpisać w wyszukiwarkę nazwę przedmiotu.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, a to nie jest tak, że na AL jest na liście AL a na zwykłym (jeśli + A) to na tej samej liście co jako firma? ja mam ten okres przejściowy i muszę też wiedzieć żeby nie pytać 😄

oznacz moderatorów

klunia181
#7 Wielbiciel#

Nie zrozumieliśmy się. Ja wiem, że powinnam widzieć na  na Allegro liście ofert , moje wystawione przedmioty na sprzedaż. Problem polega na tym, że jak wystawiam przedmiot i chcę to wystawić na Allegro, to automatycznie zapisuje się w LOKALNYM Allegro, a ja chciałabym nie  na LOKALNYM. Zatem jak wystawić przedmiot, aby pojawił się na liście ofert w ALLEGRO (NIE TYLKO W LOKALNYM) ?

 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Podczas wystawiania zwrócić uwagę na małe, niebieskie literki w prawym, górnym rogu - o wystawianiu przez stary formularz. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów