anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę wystawionego ogłoszenia na Allegro Lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
gutekbull
#7 Wielbiciel#

Wystawilem przedmiot z miesiąc temu na Allegro Lokalnie bo nie udalo mi się wystawić normalnie. Zero reakcji ,żadnych maili ,telefononów itd. Co się okazało,po wejściu z telefonu żony nie znajduje wystawionego przedmiotu ?!

Próbuje wystawić aukcję normalnie  - w ogóle nie znajduje tej zakladki -od razu przenosi mnie do zakładki Allegro Lokalnie ?

Wszystko byłoby ok. gdyby wyszukiwarka Allegro znajdowala moj przedmiot,ale nie znajduje.

Co jest nie tak ,?

Na Allegro od ok. 20lat ,ale bardzo rzadko coś sprzedaję.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1722091504282.png

 

oznacz moderatorów
gutekbull
#7 Wielbiciel#

Niestety ja nie widzę bo wbiciu hasła "Accuphase" nie znajduje przedmiotu ,a tak potencjalny zainteresowany będzie szukał. Próbuje z dwoch smartfonów 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Należy wbić "Accuphase DP-500"

LEW433_0-1722092143645.png

 

oznacz moderatorów
gutekbull
#7 Wielbiciel#

To jest coś nie tak. Praktycy każdy kto przegląda zakładkę wbija Accuphase i powinno wyskoczyć wszystko ?!

Inaczej dlaczego jak ja wbijam Accuphase dostaję całą listę urządzeń tylko nie swoją aukcje ?!!

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @gutekbull. Twoja oferta z Allegro Lokalnie jest widoczna na Allegro zarówno podczas wyszukiwania hasłem Accuphase DP-500, jak i Accuphase. Listing przeglądasz z poziomu swojego konta prywatnego, czy może z poziomu innego konta/firmowego konta? 

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów