anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie zamówiłam paczki

gnurzynska
#7 Wielbiciel#

Witam otrzymalam paczkę ktorej nie zamawialam, co zrobic w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Zamówiłaś inną, czy niczego nie zamawiałaś? Jeśli niczego nie zamawiałaś, poczekaj, aż odezwie się do Ciebie sprzedawca i będzie chciał odebrać paczkę. Jeśli otrzymałaś inną paczkę niż zamawiałaś, zgłoś sprzedającemu pisemną (mailem) reklamację, zapytaj o adres do odesłania przedmiotu, domagaj się dosłania właściwej rzeczy i zwrotu kosztu odesłania.

Jeśli będzie z tym problem, kontaktuj się ze sprzedawcą przez Dyskusję https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś tam o pomoc Allegro.

oznacz moderatorów

gnurzynska
#7 Wielbiciel#

zamowilam inna, ale sprzedawcy kompletnie sie nie zgadzaja 😞 to na pewno nie jest paczka ktora zamawialam bo tamta jeszcze nie zostala wyslana.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@gnurzynska A jak ją otrzymałaś, kurierem? To dlaczego był odbiór? W paczkomacie, to masz adres i dane sprzedawcy, wyślij mu maila o tym że otrzymałaś i co masz zrobić.

oznacz moderatorów

89zabka
#1 Nowicjusz#

To zapewne brushing, właśnie weszłam na forum zobaczyć, czy jest już tu ten temat. Dzisiaj do mnie również przyszła taka paczka. Sprzedawca sam zakłada konto na zdobyte dane kontaktowe, po czym wystawia sobie pozytywną ocenę. Swój przypadek zamierzam zgłosić do allegro - to nieuczciwa praktyka.

oznacz moderatorów

gnurzynska
#7 Wielbiciel#

Otrzymalam kurierem bo myslalam ze to paczka na ktora czekam, ale nie dostalam zadnego maila dotyczacego wysylki 

oznacz moderatorów