anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprzemyślany zakup

AduuuchnaKCD
#7 Wielbiciel#

Witam, Pan kupił wystawiony przeze mnie przedmiot za pobraniem poprzez "kup teraz" niestety po skontaktowaniu się z nim stwierdził, że on jednak tego przedmiotu nie chce. 
Wartość 2000zł , transakcja wyświetla mi się jako sprzedana + prowizja za sprzedaż, którą muszę pokryć. 
Da radę to jakoś anulować? Przywrócić ogłosznie oraz uniknąć opłaty od sprzedaży ? Z kim się w tej sprawię kontaktować ? Czy ktoś miał podobny problem ? 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli to AL to po 5 dniach od zakończenia sama się wznowi jeśli kupujący za nią nie zapłaci ,na normalnym allegro po 7 dniach możesz pisać o zwrot prowizji przez formularz allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@AduuuchnaKCD Na Allegro o anulowanie prowizji wystąp tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/jak-odzyskac-prowizje-od-sprzedazy-rabat...

Na Allegro Lokalnie poproś o zwrot naliczonej opłaty przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Załącz dowód na rezygnację kupującego.

Po wyborze odbioru osobistego na Lokalnie aukcja nie odnowi się automatycznie, będziesz musiał sam ją wznowić. Nie oferuj pobrań. Przy braku przedpłaty w ciągu pięciu dni na Lokalnie, sprzedającemu nie są naliczane opłaty za sprzedaż.

oznacz moderatorów