anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwa ocena

MichelleDecor
#9 Pomysłodawca#

Witajcie jak sobie radzić gdy kupujacy wystawi negatywny komentarz nieuzasadniony i nie reaguje na nic, ani na telefony ani na smsy z propozycją wyslania tkanin jeszcze raz... kobieta kupiła ode mnie po metrze tkaniny, dziwne bo jest to tkanina na zasłony, po co jej metr...? Ale ok. Towar jestem pewna przyszykkwany właściwie, wysłany z zapasem 10 cm... wystawiła negatyw przez którego tracę smart. Myślę że jest to działanie konkurencji... co można z tym zrobic ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Napisz do Allegro w tej sprawie https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5... Jeśli komentarz narusza zasady, zostanie usunięty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MichelleDecor Trudna sprawa, Allegro w większości nie usuwa "subiektywnych" komentarzy kupujących, chyba że są obraźliwe.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Bardzo wielu klientów Allegro ma po.... w głowie, zapewne myślała że w tej cenie kupuje całe firanki, albo na zdjęciu wyglądały na większe. Miałem taką kretynkę, która zwraca towar, podając niezgodność z opisem, bo na zdjęciu produkt wyglądał na większy?

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@TATLOK  Czy ten produkt większy tylko na zdjęciu- to był wibrator?🤣

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Niestety nie, bo bym zwrotu nie przyjął. Ale nawet, gdyby to było "urządzenie relaksujaco-masujace" to jego rozmiar jest w opisie. W sumie to wina mężczyzn, że wmówili kobietom iż 20 cm to tyle co krótka marchewka 😀

oznacz moderatorów