anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowości w Akademii Allegro - bezpłatnej platformie ze szkoleniami.

aga_lewczyk
Ekspert Allegro

Akademia Allegro powstała, ponieważ chcemy dzielić się wiedzą i pomagać rozwijać się firmom sprzedającym na Allegro. Znajdziesz tu bezpłatne materiały szkoleniowe. Jakie? Koniecznie obejrzyj poniższe wideo. Dowiesz się z niego, jakie treści możesz znaleźć na Akademii Allegro i dlaczego jest ona idealnym miejscem dla Ciebie 🙂

https://youtu.be/ugceQ_rJa-c 

W ostatnim czasie opublikowaliśmy na Platformie kilka nowych kursów:

allegro_ilu_46.png Wyszukiwarka i trafność

Co możesz zrobić, aby Twoje oferty były wyżej w wynikach wyszukiwania na Allegro? Jeden ze sposobów to dokładne poznanie działania wyszukiwarki. W tym kursie ekspertki Allegro opowiedzą Ci, jak działa wyszukiwarka i od czego zależy kolejność ofert.

Trafność to domyślny sposób sortowania ofert na Allegro. W tej opcji o kolejności decyduje nie jedno, a wiele kryteriów. Tutaj poznasz je wszystkie. Dzięki tej wiedzy, będziesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę, aby Twoje oferty znalazły się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Dostaniesz kilka prostych i szybkich do wdrożenia wskazówek, które zaraz po kursie będziesz mógł wypróbować na swoim koncie Allegro. 

allegro_ilu_31.pngSkuteczna sprzedaż produktów dla dzieci

Produkty dla dzieci to ogromna kategoria na Allegro. Jeśli chcesz z sukcesem sprzedawać zabawki oraz artykuły dla najmłodszych, warto lepiej poznać klientów. W tym kursie dowiesz się szczegółowo, kto najczęściej kupuje w kategorii Dziecko. Przyjrzymy się, jak klienci podejmują decyzję i co wpływa na ostateczny zakup. Pokażemy Ci także, czym najchętniej bawią się dzieci.

To dopiero początek zabawy. Podpowiemy Ci również, jak klienci wyszukują produkty dla dzieci i o co warto zadbać, żeby chętniej kupowali Twoje oferty. Nasi eksperci z tej kategorii przygotowali zestaw dobrych rad, które mogą znacząco wpłynąć na Twoje wyniki sprzedażowe.

Prześledzimy także 11 najważniejszych akcji sprzedażowych w kategorii Dziecko. Dzięki temu dowiesz się, jak przygotować się do nadchodzących kampanii i będziesz na bieżąco z trendami rynkowymi w tej kategorii.

allegro_ilu_10.png

 

 

 

 

Zakupy z Allegro Smart!

Allegro Smart! to usługa, dzięki której możesz przede wszystkim robić zakupy z darmową dostawą. Ale nie tylko! W tym kursie dowiesz się wszystkiego o Allegro Smart! Pokażemy Ci jeszcze więcej korzyści, jakie daje zarówno roczna, jak i miesięczna opcja usługi.

Dowiesz się, jak zacząć korzystać z Allegro Smart! i jak wyszukać oferty, które obejmuje usługa. Pokażemy Ci różne metody dostawy, z których możesz korzystać. Podpowiemy także, jak bezpłatnie zwrócić produkty w ramach Allegro Smart!

Na deser zaserwujemy Ci wiedzę o tym, czym są i jak działają limitowane Smart! Okazje. Po tym kursie będziesz mógł w pełni wykorzystać wszystkie zalety Allegro Smart! i jeszcze więcej zaoszczędzić na zakupach.

Stale pracujemy nad kolejnymi kursami, które na bieżąco dodajemy na Platformę. Wobec tego zachęcam do tego, aby regularnie do nas zaglądać.

Owocnej nauki 🙂

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0