anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

numer rachunku bankowego

gusia123
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Bardzo dawno nie sprzedawałam nic na allegro i w końcu się trafiło.

Zleciłam wypłatę srodków, ale nie sprawdziłam że mam tam wpisany jakiś stary numer rachunku.

Nie mogę znaleźć zakładki, w której mogę sprawdzić/ aktualizować numer rachunku.

Mineły około 2 tygodnie od zlecenia wypłaty, ale środki nie wróciły do mojego allero.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jak konto jest nieaktywne to środki powinny wrócić tu: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system

na dole masz opcję zmiany nr konta bankowego.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@gusia123  Zmienić numer rachunku możesz tam gdzie szukałaś zwrotu pieniędzy, na Moje Allegro > Sprzedaż > Finanse > Srodki i historia...

Klikasz  Zmień Ustawienia Wypłat i masz opcję zmiany adresu, rachunku itp....

Poprzednią wypłatę dobrze by było wyjaśnić z poprzednim bankiem, oni często nie zamykają całkiem kont i jest możliwe że pieniądze tam u nich leżą.

oznacz moderatorów

gusia123
#8 Zapaleniec#

Okazuje się ze numer rachunku podany jako do wypłat, nie jest mój, jest podejrzenie włamania na konto. Co w takiej sytuacji ?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@gusia123  W takim przypadku tylko zawiadomienie policji. Ty nie masz żadnej możliwości sprawdzić czyje to konto bo również włamywacz ma chronione dane osobowe.

Allegro może ci co najwyżej zablokować to konto, ale  to nie pomoże w odzyskaniu pieniędzy.

oznacz moderatorów