anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

numery przesylek

MAMY ROZWIĄZANIE!
WALCZANIE
#8 Zapaleniec#

cześć, klient zamówił u mnie produkt i allegro chce abym podał numer przesyłki. O jaki numer chodzi?

gdzie go znajde?

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
ja_Nitka
#10 Popularyzator#

numer przesyłki którą wysyłasz klientowi, jest na etykiecie nadawczej przy kodzie kreskowym

jak nadajesz przez Wysyłam z Allegro numer jest automatycznie dodawany w szczegółach zamówienia

oznacz moderatorów
WALCZANIE
#8 Zapaleniec#

@ja_Nitka a jesli sprzedaje w dropshiping przez własnego przewoznika też jest w szczegółach czy raczej gdzie indziej np. na mailu

 

oznacz moderatorów
ja_Nitka
#10 Popularyzator#

tu Ci niestety nie pomogę, bo nie mam wiedzy jak to działa w dropshippingu

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@WALCZANIE niech hurtownia poda Ci ten numer. Jeżeli poprawnie importujesz dane kupującego to powinno to być w szczegółach zamówień 

oznacz moderatorów
WALCZANIE
#8 Zapaleniec#

@Client:44052296 chodzi o taki długi literowy ciąg pod nazwą listy przewozowe?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@WALCZANIE uzależnione od firmy kurierskiej. Np. w DPD to ciąg cyfr i litera na końcu w InPost to ciąg samych cyfr, UPS to liczby i litera 1Z....

Jaka firma hurtownia wysyła?

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Chodzi o nr, pod którym można śledzić przesyłkę na stronie danego kuriera. Zazwyczaj jest on pod kodem kreskowym.

 

ps.
W Polsce nie ma ulicy o nazwie Łukomin (jest ul. Łukomskiego, 3 w Polsce).

oznacz moderatorów
WALCZANIE
#8 Zapaleniec#

@pecela Wielki dzieki juz znalazłem

dzieki za zwrócenie uwagi, to jest jakis duzy problem? niestety nie posiadam nazwy ulicy co mam wtedy zrobic?

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Od 2002 w Polsce podajemy w adresie (z wyjątkiem Poste Restante, odbioru w punkcie i skrytki pocztowej):
Imię i nazwisko lub nazwę firmy
ulicę i nr domu (/mieszkania), a w przypadku braku ulic nazwę miejscowości i nr domu (/mieszkania)
Kod pocztowy i nazwę miejscowości docelowej (a nie tej gdzie jest placówka Poczty Polskiej)

 Czyli poprawny adres to: Łukomin XX, 66-439 Łukomin.

 

oznacz moderatorów
WALCZANIE
#8 Zapaleniec#

a okej super dziekuje rozumiem i juz zmieniam

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

21 lat i ludzie nadal nie nauczyli się, że nie istnieje coś takiego jak poczta w adresie (to był relikt PRL-u). A brak poczty w adresie wynika z prostego faktu. Nie tylko PP doręcza przesyłki, są też firmy kurierskie.
ps. Nawet urzędy mają z tym problem.

Mała lekturka
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kody_pocztowe_w_Polsce#Wz%C3%B3r_adresowania_dla_miejscowo%C5%9Bci_bez... 

oznacz moderatorów