anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obniżenie jakości sprzedaży

DyskBud
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie,
chciałam napisać do Allegro ale nie znalazłam adresu mailowego 😕 ale może ktoś tutaj będzie mi umiał odpowiedzieć. Wysyłam paczki w terminie (zadeklarowany czas 24h). Mimo to, przy wysyłce jednej paczki zostały mi odjęte punkty za opóźnienie w wysyłce. Nie wiem dlaczego i na jakiej podstawie, ponieważ zakup został dokonany 7.04 o 19.25 a paczka została wysłana 8.04 o 11.03. Nr listu przewozowego dodałam od razu, e-mail kupującego też wpisałam. O co tu może chodzić? Ewentualnie gdzie skierować moje pytanie?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@DyskBud A czy wpłata za tę "opoźnioną" przesyłkę była przez Allegro ? Może było tak że klient opłacił bezpośrednio na twoje konto i system allegro nie widzi takiej wpłaty .

oznacz moderatorów

DyskBud
#8 Zapaleniec#

zapłata przez payu. wysyłka była kurierem UPS.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@DyskBud Nie wiem czy UPS ma zintegrowany system z Allegro...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DyskBud
#8 Zapaleniec#

Dokładnie. Dowiedziałam się, że to prawdopodobnie przez to, że zamówiłam kuriera przez inny, zewnętrzny broker kurierski i możliwe, że ich system nieprawidłowo przekazał e-mail kupującego przez co system Allegro tego nie zapisał 😕

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

DyskBud jaki masz ustawiony czas wysyłki ?

oznacz moderatorów

DyskBud
#8 Zapaleniec#

Czas wysyłki 24h

oznacz moderatorów

majstruj_pl
#8 Zapaleniec#

A czy wysyłka była zrealizowana przez firmę kurierską którą wybrał klient? Bo wczoraj też mnie krew zalała - aukcja z wysyłką gratis (ustawiony kurier DHL - bo mam umowę i większość wysyłam) wysłane kurierem Inpost (bo było szybciej, prościej i klient zaakceptował) numer listu dodany i ... KICHA - wg Allegro nie liczy się i przysłowiowe pobite gary, bo ich system nie odnotował nadania przesyłki kurierem DHL. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Hehe... Chyba był już taki wątek. Statystyki z Allegro to czysta fikcja - przeciez wszystko się "posypało". Jak się wejdzie w zakładkę "jakość sprzedaży" - to są tam fantastyczne dane.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

DyskBud
#8 Zapaleniec#

Niestety. Jest to krzywdzące, bo wysyłki mogą być realizowane w terminie, wszystko ok a ocena spada 😕

oznacz moderatorów

DyskBud
#8 Zapaleniec#

W moim przypadku wysyłka była tak jak powinno byc ale kuriera zamawiałam przez brokera kurierskiego i możliwe, że to było przyczyną 😕

oznacz moderatorów