anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

obowiązkowa opcja wybrania faktury

Agataff04
#9 Pomysłodawca#

dzisiaj weszła znienacka  obowiązkowa opcja wybrania faktury(wczoraj jej jeszcze nie było) czy to jakieś próby czy na stałe??

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Agataff04 zawsze była opcja wystawiam lub nie wystawiam fakturę vat. Od dzisiaj jest nieco zmienione i w innym miejscu.

oznacz moderatorów

czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

Witam tylko dla czego od dzisiaj nie można ustawić opcji nie wystawiam faktur ??? Dopiero jak ustawię wystawiam faktury bez Vat mogę wystwić przedmiot. I co mam potem powiedzieć kupującemu że opcja nie wystwiam faktur nie dała się ustawić ? Ciągłe ulepszanie czegoś co jest dobre prowadzi do takich ZONGÓW 😞

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@czarnoszarywilk no, nie wiem, ale przed chwilą sprawdziłam i spokojnie można oznaczyć i zapisać opcję - nie wystawiam faktury vat.

oznacz moderatorów

czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

Tak może można zaznaczyć, ale nie wystawić bo zgłasza błąd i każe wybrać ponownie póki nie wybierzemy innej opcji niż nie wystwiam faktur

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@czarnoszarywilk to jest Allegro, tu nic nie działa jak powinno.

Spróbuj trochę poklikać, ja z kolei wystawiam faktury vat i raz nie chciało mi tego zapisać, tylko upierało się, że nie wystawiam. Poklikałam i za którymś razem zaskoczyło. Albo pisz do Allegro.🙂

oznacz moderatorów

czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

dzięki - spróbowałem wystawić z Fa Vat i potem edycja aukcji ze zmianą na nie wystawiam Fa i zapisanie zmiany i tak pójdzie - tylko czy tędy droga ? przez cudowanie 😕

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@czarnoszarywilk no właśnie, nie tędy droga, ale ważne żeby płacić prowizje😉

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Agataff04 Ty serio aż tak nie ogarniasz interfejsu allegro? Bynajmniej nie kpię, tylko pytam z ciekawości.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów