anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena od kupującego

koprusik
#7 Wielbiciel#

słuchajcie , o co tu właściwie  chodzi? kupujący wystawił trzy gwiazdki za zgodność z opisem, pozostałe oceny po pięć gwiazdek i ogółem komentarz negatywny, ludzie! allegro chce wykurzyć sprzedających ze swojej platformy?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

konto zamknięte
Nie dotyczy

@koprusik  Takie są realia tego portalu 😄 Sprzedawca jest frajerem, który ma płacić prowizję i szmatą, którą kupujący może przeczołgać po podłodze jak chce.

Allegro zawsze miało w d..e system komentarzy. Standardowa odpowiedź jaką dostaniesz jak napiszesz to "przepraszamy, ale nie ingerujemy w system komentarzy bo nie wiemy jak dokładnie przebiegła transakcja".

Często zdarzają się nawet negatywy gdy ktoś nie zapłaci za towar 😄

Na szczęście, jak trafisz na normalnego pracownika, to akurat w takiej sytuacji komentarz usunie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie miał obowiązku wystawić pięciu gwiazdek za zgodność. Wystawił tyle, ile uznał za stosowne.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

to jeszcze pikuś mnie też jeden tak wystawił napisałem do allegro tam mnie spławili że nie mają na to wpływu poradzili poprosić kupującego u usunięcie komentarza co uczyniłem pisząc w formie prośby ,ten komentarz usunął i wpisał NEGATYWA za brak szacunku dla kupującego totalna porażka tego systemu ocen

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mwmonety dlatego lepiej przenieść biznes do innych miejsc. Lepiej sprzedać mniej, ale nie płacić prowizji i nie użerać się z komentarzami, dyskusjami i innym syfem, który tu obowiązuje.

Pieniądze to nie wszystko. Lepiej zarobić mniej, ale żyć spokojniej. A prawda jest taka, że gdy sprzedawca jest uczciwy to szybko na swoim e-sklepie czy innej platformie, porządnie zwiększy sprzedaż.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Na AL nie ma ocen, a oferty pojawiają się i tu i tu, i po problemie 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

mam swój sklep na innej platformie która w mojej branży funkcjonuje coraz lepiej aukcje ,kup teraz oraz propozycje cenowe . prawie każdy renomowany sklep z naszej branży ma tam lub będzie miał swoje konto zero prowizji zero za wystawienie cały zysk dla ciebie dotyczy to jednak tylko  sklepów po weryfikacji właścicieli portalu 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mwmonety I w tamtym sklepie też podajesz niezgodny z prawem warunek odstąpienia od umowy?

Jako że kupujesz od sklepu masz prawo zwrócić towar jeśli nie jesteś z niego zadowolony warunek jest jeden towar musi zostać odesłany wraz z dowodem zakupu w takim stanie jakim go otrzymałeś.

oznacz moderatorów

renia_78
#8 Zapaleniec#

Jestem kupującym i moją lekturą są wyłącznie komentarze negatywne. Też nie mam pojęcia, o co chodzi z tym "Polecam!" na max gwiazdek, a kciuk w dół : ((  Czasem, przy takich komentarzach z d..., brakuje mi jakiegoś "zgłoś nieścisłość" czy "zweryfikuj zasadność", bo aż palec świerzbi...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@renia_78 czasami jednak można się nieźle ubawić przy czytaniu negatywów.

Dzisiaj znalazłem taki oto komentarz, który jeśli to prawda, sprzedawca powinien dostać bana

"Zamówione akwarium dwukrotnie dotarło do mnie w kawałkach. Zdaję sobie sprawę, że to wina firmy kurierskiej z która mają podpisaną umowę, ale kiedy zadzwoniłem do sprzedającego z tym problemem i poprosiłem o lepsze zabezpieczenie towaru do wysyłki to usłyszałem, że jestem za mało inteligentny, żeby zrozumieć, że się nie da. W takim razie poprosiłem o zwrot pieniędzy, żeby zamówić u kogoś innego to usłyszałem "w tej cenie, to może ktoś panu jeszcze zrobi druta". Chamstwo i arogancja. Nie polecam!"

Komentarz dostała firma z mojej branży, w dodatku hurtownia z tego co kojarzę. Prawda może leży gdzieś pośrodku. Może klient był jakiś mega nieprzyjemny i sprowokował. Nie wiem. Jednak to też pokazuje jaka patologia tutaj panuje, a Allegro nic z tym nie robi, bo jak pisałem, gdyby oni występowali w roli mediatora (ale takiego, który naprawdę chce pomóc) to nie byłoby tu tyle hejtu i agresji.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

A może to była poprostu prostownia drutów, a zachęcają do skorzystania z hurtowni drutów 😄

oznacz moderatorów