anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od ponad tygodnia mam problem z kontem

120073880
#7 Wielbiciel#

Nie mogę się dostać na konto na którym sprzedaję na Allegro lokalnie. Przyporządkowalo mi ten sam login na koncie na którym kupowałam na Allegro. W odpowiedzi od Allegro otrzymałam prośbę o zdjęcie z dowodu z moim zdjęciem i data ważności dokumentu. Nic z tego nie rozumiem, bo gdy jeszcze miałam dostęp do konta na którym sprzedaję wysłałam dane do weryfikacji PESEL i numer dowodu. Otrzymałam pieniążki na konto za sprzedaż. Co jest nie tak. Przecież Allegro ma mój numer telefonu i maila. Dlaczego nie mogę się dostać na moje konto ???

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@120073880 Cześć. Taki dokument jest potrzebny, żeby zweryfikować, czy to rzeczywiście właściciel konta próbuje się na nie dostać — a nie niepowołana osoba. 

Nie ma możliwości, żeby istniały dwa identyczne loginy na Allegro. W Twoim przypadku są to dwa loginy: 120073880 i Client:120073880 

Jeśli nie chcesz przesyłać dokumentów weryfikacyjnych, to spróbuj zalogować się na konto korzystając z opcji przypomnienia hasła. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

120073880
#7 Wielbiciel#

Tak kilkakrotnie już próbowałam opcji przypominania hasła na mail i telefon. Wciąż kieruje mnie na konto na którym są tylko zakupy. Nie wiem do czego jeszcze potrzebne jest moje zdjęcie i data ważności dowodu, skoro Allegro ma już mój PESEL numer dowodu, konto bankowe, numer telefonu i maila ???

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oni tak robią jak sprzedajesz coś "podejrzanego" ze możesz nie mieć albo nie wysłać i będą musieli później zapłacić rekompensatę.

oznacz moderatorów

120073880
#7 Wielbiciel#

Mam dosyć kontaktu z Allegro lokalnie. Nie mogę się dostać na konto na którym sprzedaję, chociaż poniosłam opłaty sprzedażowe za ogłoszenia premium ( wysłałam na konto Allegro) jeszcze, gdy widziałam rozliczenia. Nie mogę teraz obniżyć ceny, a czas biegnie. Wysłałam dziś po godzinie 15 zdjęcia dowodu osobistego ( niestety mailem co nie jest bezpieczne) . Do tej pory żadnej reakcji. W ogóle nie rozumiem dlaczego tego ode mnie żądano. Jestem sprzedawcą prywatnym i przy weryfikacji podałam PESEL i numer dowodu osobistego. Weryfikacja odbyła się pomyślnie i Allegro przesłało mi pieniążki z pierwszej sprzedaży na konto. Od 18 marca mam problemy z kontem na komputerze, a od 3 kwietnia także z kontem na telefonie. Numer klienta ten sam co był na koncie na którym sprzedawałam jak i na tym koncie na którym widzę tylko moje zakupy na Allegro. Czy ktoś jeszcze miał takie problemy?

oznacz moderatorów