anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

odbiór w punkcie stacjonarnym - w jaki sposób ustawić możliwość odbioru osobistego zamówień?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:99065199
#2 Obserwator#

Dzień dobry, w cenniku dostaw ustawiłam różne formy przesyłki, w tym odbiór osobisty w punkcie stacjonarnym. Zaktualizowałam cennik dostaw dla wszystkich moich aukcji, jednak gdy wchodzę z poziomu innego konta na własną aukcje, nie widzę opcji odbioru w punkcie. W zakładce "dostawa" w aukcji są podane wszystkie formy dostaw, w tym odbiór w punkcie, jednak gdy przechodzę do koszyka, to nie widać opcji odbioru osobistego. Będę wdzięczna za pomoc, dziękuję.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:99065199  Musisz ustawić adres odbioru w zakładce Punkty odbioru.

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/punkty-odbioru

oznacz moderatorów
Client:99065199
#2 Obserwator#

Super, pomogło, dziękuję. W tej zakładce zaznaczyłam możliwość płatności gotówką na miejscu, ale gdy testuję i  wchodzę do koszyka, to nie ma opcji płatności gotówką na miejscu. Jest na to jakaś rada?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Zaznacz odbiór osobisty, a nie odbiór osobisty po przedpłacie. Odśwież stronę, odśwież aukcję po dodaniu punktu odbioru, powinna być możliwość zapłaty przy odbiorze.

oznacz moderatorów
Client:99065199
#2 Obserwator#

Zaznaczone mam obydwie opcje: płatność z góry i przy odbiorze, bo chciałabym żeby klient mógł sobie wybrać.  

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:99065199
#2 Obserwator#

Super, pomogło, dziękuję. W tej zakładce zaznaczyłam możliwość płatności gotówką na miejscu, ale gdy testuję i  wchodzę do koszyka, to nie ma opcji płatności gotówką na miejscu. Jest na to jakaś rada?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:99065199 i lepiej tak zostaw , nie będziesz miał problemu z nie odebranymi zleceniami . Klient zapłaci to to na pewno przyjdzie . 

oznacz moderatorów
Client:99065199
#2 Obserwator#

Dzięki bardzo.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

niezamaco Client:99065199 fajnej majówki . pozdr

oznacz moderatorów
e-autoparts_pl
#9 Pomysłodawca#

Mam pytanie - jak ustawić późniejszy niż tego samego dnia czas odbioru zamówienia w punkcie odbioru sprzedawcy?
mam w warunkach dostawy:

Odbiór osobisty
0,00 zł
czw. 25 lip. w punkcie
 
Paczkomat InPost, InPost
15,00 zł
pon. 29 lip. w punkcie

 a chciałbym ustawić:
Odbiór osobisty
0,00 zł
pio. 26 lip. w punkcie
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@e-autoparts_pl  w tej zakładce możesz ustawić w ciągu ilu dni kupujący może odebrać paczkę, a także czy ma się umawiać na odbiór (możesz ustawić opcję "Poinformujemy o terminie odbioru"). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
e-autoparts_pl
#9 Pomysłodawca#

Tak ale nadal będę miał w opcjach dostawy dla odbioru osobistego możliwość odbioru tego samego dnia, czyli np dla dzisiaj (25-07-2024),  a to już będzie powodem do zamieszania. Np oferta https://allegro.pl/oferta/klocki-ham-toyota-p-corolla-yaris-cross-12-18-ate-13-0460-5535-2-161182106...
jest inpost pon. 29 lip. w punkcie
ale za to  już

Odbiór osobisty
czw. 25 lip. w punkcie

a jest godzina 21:58 właśnie 25.lipca, czyli jeszcze dzisiaj w nocy zamawiający może sobie odebrać zamówienie :)))
Jak widać allegro zupełnie zwaliło tą metodę odbiorów
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@e-autoparts_pl jest to spowodowane tym, że Twoja deklaracja wysyłki to natychmiast, a dla odbioru osobistego korzystamy wyłącznie z informacji z deklaracji, ponieważ jest to forma w 100% obsługiwana przez sprzedającego. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
e-autoparts_pl
#9 Pomysłodawca#

na innej aukcji https://allegro.pl/oferta/korek-wlewu-paliwa-blau-t-19-15631564247#shipping-info
jest lepszy sposób prezentacji terminu odbioru osobistego:

Odbiór osobisty
0,00 zł
pon. 29 lip. - wt. 30 lip. w punkcie
 
i o takie rozwiązanie mi chodzi tylko jak to ustawić w parametrach
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@e-autoparts_pl dziękuję za podanie tego przykładu! Konsultuję to i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@e-autoparts_pl wracam z odpowiedzią. W ustawieniach dostawy, dokładnie tutaj:

la_nika_0-1721997779831.png
Możesz wpisać własny czas przewozu. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
e-autoparts_pl
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za pomoc. Nie dopatrzyłem, że jest to klikalna opcja

oznacz moderatorów