anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odstąpienie od umowy

Client:53277096
#7 Wielbiciel#

Chce odstąpić od umowy. Sprzedający napisał mi że w rubryce kupione znajduje się odstąpienie od umowy, nie stety nie mogę tego znaleźć 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:53277096 jeśli jest dostępne to chodzi pewnie o to 

  1. Przejdź do zakładki Kupione i kliknij [szczegóły] przy zamówieniu, z którego produkt chcesz zwrócić. Następnie kliknij [zwróć część lub całość zakupu].
  2. Wskaż przedmioty, które chcesz zwrócić, i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.
  3. Wypełnij formularz - podaj w nim dane do zwrotu środków. Następnie kliknij [zwracam produkty].
  4. Na kolejnej stronie wskaż sposób wysyłki zwracanej paczki (z Allegro Smart! lub wysyłką własną).

Jak nie mas tego to pismo mail itp 🙂

Chęć zwrotu zgłoś sprzedającemu w formie oświadczenia (najlepiej pisemnie, na przykład e-mailem) w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Przedmiot odeślij w ciągu kolejnych 14 dni od złożenia oświadczenia. Zwrot możesz zgłosić także przez formularz zwrotu w Allegro - dowiedz się, jak to zrobić.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:53277096 Odstąpienie od umowy to też pisemna rezygnacja z zakupionego towaru wysłana sprzedawcy mailem. Nie ma obowiązku wypełniać formularzy odstąpienia na stronie Allegro.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

mm, lajki z z drugiego konta, tylko dla ciebie, mmm, brodea to siostra ksyzia czy kuzynka? 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A komuś żal coś ściska? To moja prababcia 🙂

Lajkuj całe TWA, nic nie pomoże 🙂

A rozwiązań sobie nawzajem dawać nie będziecie, nie ma takiej możliwości 😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

chodziło o to, żeby ksyz-tof się uśmiechnął 😄 i kostki milki są niepotrzebne 😛

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

a pewnie.... , potem bujaj się sprzedawco z odzyskaniem prowizji od Allegro...

Może kupujący też w końcu przeczyta regulamin i instrukcje zanim dołączy do grona kupujących (w końcu dołączając potwierdza, że wszystko przeczytał - hehe - chciałbym takiego ujrzeć)

oznacz moderatorów