anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odwołanie od nie przyznanego wniosku o zwrot prowizji po długim czasie

_ZielonySklep_
#7 Wielbiciel#

Witam,

Zwróciłem uwagę na sporą liczbę nie przyznanych wniosków o zwrot prowizji z lat 2022,2021. Wysłałem kilkaset odwołań od decyzji allegro. W większosci przypadków Allegro nie przyznało mi zwrotu prowizji twierdząc że sprawy są zbyt "stare" . Proszę o informację czy jest jakaś szansa odzyskać pieniądze? Dodam jeszcze że część wniosków zostało rozpatrzona pozytywnie,zależało to od pracownika allegro- kto w danym momencie rozpatrywał poszczegolny eniosek. Jak to się mówi jeden rabin powie tak drugi nie. Jak to właściwie jest?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@_ZielonySklep_ standardowo wystąpić o zwrot możesz do 45 dni od zakupu 

oznacz moderatorów

_ZielonySklep_
#7 Wielbiciel#

Wystąpiłem o zwroty w terminie natomiast zostaly one odrzucone przez system. Odwołałem się od decyzji. Odwołania zostały odrzucone że względu na to że sprawy miały miejsce w 2021 i 2022 roku

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@_ZielonySklep_ nie wiem jak to jest u Ciebie ale my składamy odwołanie niezwłocznie po odrzuceniu standardowego wniosku nie czekamy rok lub dłużej..

oznacz moderatorów

_ZielonySklep_
#7 Wielbiciel#

No jasne natomiast teraz jest po fakcie. Prosiłbym o konkretny punkt regulaminu dotyczący czasu odwołania od odrzuconego wniosku.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_ZielonySklep_ Proszę Cię o kontakt w tej sprawie przez formularz. Osoby odpowiedzialne za ten obszar udzielą Ci informacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

_ZielonySklep_
#7 Wielbiciel#

A dlaczego nie mogą Państwo udzielić informacji tutaj, publicznie? Czy jest to jakaś tajemnica?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_ZielonySklep_ Nie znam szczegółów Twojej sprawy. Nie podałeś numerów zamówień, których dotyczyły wnioski i powodów odrzucenia ich oraz odwołań. Informacji udzielą Ci osoby, które podejmują decyzje w takich sprawach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów