anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta specjalna Allegro InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
HappyBuy-pl
#8 Zapaleniec#

Witam. Jak wygląda sprawa z gabarytami paczki w Ofercie Specjalnej Allegro InPost? W opcji ''Allegro Paczkomaty InPost'' nie da się zwiększyć ceny ponad 9.99zł. Czy ta cena jest przypisana do jednego gabarytu? Co jeśli będę wysyłał paczki w gabarytach A i B? Czy cena jest ta sama? Czy przesyłki wysyłane za pomocą powyższej oferty są opłacane jako faktura zbiorcza czy wszystkie oddzielnie?

Jeśli chodzi o inne metody dostawy oznaczone jako ''umowa własna'' to faktycznie muszę posiadać umowę, czy mogę po prostu ustalić ceny i wysyłać je własnoręcznie? 

Czy są przewidziane lub dostępne inne ''współprace'' Allegro z przewoźnikami czy tylko InPost? Z tego co kojarze jakiś czas temu było chyba jeszcze DPD.

 

Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam! 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
sl-aw-ek
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów
HappyBuy-pl
#8 Zapaleniec#

Dlaczego nie widzę innych metod dostawy z Allegro oprócz InPost? Zrzut ekranu 2023-09-4 o 20.47.22.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HappyBuy-pl, ponieważ Twoje konto to konto zwykłe. Pozostałe metody dostawy wymagają podpisania umowy z przewoźnikiem, ponieważ nie skorzystasz z Wysyłam z Allegro na koncie zwykłym. 
Nie ma znaczenia gabaryt przesyłki, w przypadku metody Allegro Paczkomaty InPost. 
Będziesz mieć oferty na Allegro czy na Allegro Lokalnie? 
Opłaty za przesyłki nadawane przez Allegro Lokalnie (Allegro Paczkomaty InPost lub Allegro One Box) będę widoczne w zakładce Rozliczenia z Allegro
Możesz nadawać przesyłki poza Allegro i przekazywać numer do śledzenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
HappyBuy-pl
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Założyłem konto jako firmowe, ale czekam na weryfikację więc dlatego jest jako ''zwykłe''. Będę wystawiał oferty tylko i wyłącznie na Allegro jako firma. 

oznacz moderatorów