anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oficjalny sklep Allegro a przestrzeganie regulaminu

Sejdino
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień dobry,

Zwracam się z pytaniem o przestrzeganie regulaminu Allegro przez oficjalny sklep Allegro.

Zgłaszane przeze mnie oferty naruszające zasady nie są usuwane ani zmieniane.

Czy oficjalny sklep jest ponad zasadami które obowiązują wszystkich innych?

 

Pozdrawiam, Bartosz

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

"żwirek dla kota w cenie 1 zł  promocyjnie zamiast 19 allegro zbija błędem i podstawą rażąco niskiej ceny"

W tym wypadku mogą to zrobić i jest to zgodne z prawem. Różnica to ok. 95% ceny, każdy sąd im to przyklepie.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

 - OSA tego nie dotyczy. Wiedzą o tym wszyscy sprzedający na All. 

Jednak Twoje zdanie jest inne - Ty masz swoje zdanie, setki innych sprzedawców mają inne zdanie. Jednak to Twoje stanowisko jest słuszne (sugeruję przeprowadzenie stosownej ankiety). Gratulacje. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@Sejdino - czy Ty nie jesteś przypadkiem z "innej planety"?

Oficjalny Sklep Allegro "OSA" to po prostu ich "perełka."

Na początku miał to być "sklep testowy". Już kiedyś o tym pisałem.

Teraz OSA jest konkurencją dla swoich klientów (sprzedawców) - mają nieograniczony dostęp do wszelkich statystyk, trendów i cen. 

Już dawno temu wprowadzili swoje zasady handlu, które nie były dostępne dla innych sprzedających. 

Prześledź sobie komentarze tego sklepu - nie licząc tzw "procentów". Na podstawie tych komentarzy - wiele kont innych sprzedających zostałoby "zablokowane". Jednak "OSA" tego nie nie dotyczy. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Patrzę na komentarze "OSA" tylko z ostatnich kilku dni - przecież każdy inny sprzedający zostałby zablokowany w takiej sytuacji. Jednak "OSA" to sklep uprzywilejowany. Jego regulaminy, prawa, restrykcje Allegro nie dotyczą. Są ponad wszelkimi regulaminami Allegro. 

  

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Sejdino
#9 Pomysłodawca#

@maxr01  - nie jestem z innej planety;-)

Allegro usunęło moje oferty bo miałem nieprawidłową miniaturkę, a sami mieli identyczną i sprzedawali produkty kilka dni po zgłoszeniu naruszenia. Dopiero jak tu opisałem problem to łaskawie po kilkunastu godzinach zmienili miniaturki.

Żenujące zachowanie, no ale skoro jestem dla nich konkurencją to moje oferty trzeba usuwać...

oznacz moderatorów