anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Okno MOJE OFERTY strasznie "zamula"

konto zamknięte
Nie dotyczy

 

Od jakiegoś czasu okno MOJE OFERTY strasznie zamula. Przy ustawieniu widoku 500 ofert na stronie, w zasadzie nie da się normalnie obsługiwać. Aby zaznaczyć kilka ofert muszę czekać kilka minut. Nie jest to wina łącza ani komputera bo inne strony a nawet zakładki Allegro działają ekspresowo.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

TATLOK
#15 Entuzjasta#

U mnie to samo, ale dzieje się nawet przy 60 ofert zaznaczonych. Natomiast jeśli chciałem zmienić czas wysyłki i wybrałem po 1000 ofert to w przerwach robiłem sobie kawę. 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@konto zamknięte jak dziś?

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Jakby wróciło trochę do normy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Jest bez zmian, przy opcji 120 lub 500 aukcji na stronie działa bardzo wolno. Przy 60 aukcjach na stronie jest w miarę dobrze. Mam wrażenie, że działa wolniej odkąd pojawił się banerek na górze strony "zaktualizuj informacje o czasie wysyłki". To tylko wrażenie, bo nie korzystam często z wyświetlania takiej ilości aukcji naraz, ale zauważalne zwolnienie nawet przy 60 na stronie pojawiło się właśnie wtedy.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Problem już był zgłaszany  i dostaliśmy odpowiedź, że wszystko działa prawidłowo 🙂

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/wyszukiwarka-ofert-edycja-ofert/m-p/30853#...

_____________
Kama
oznacz moderatorów