anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

One by Allegro - czy paczkę można nadać w punktach UPS?

FOOD-TO-GO
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

 

Mam pytanie odnośnie możliwości nadania paczek w ramach One by Allegro w punktach odbioru UPS.

 

W mojej miejcowości nie ma Kolportera ani Epaki, natomiast są punkty nadać UPS. Pytam, gdyż bez umowy podjazdy są płatne

 

Z poważaniem

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FOOD-TO-GO nie ma możliwości nadawania przesyłek One by Allegro w Access Pointach UPS. Jedyne metody to nadanie w punkcie Kolporter lu Epaka, albo zamówienie kuriera, które jest bezpłatne dopiero, po zleceniu stałego odbioru (w innym przypadku opłata wynosi 3,99 zł brutto za jednorazowy podjazd kuriera).   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FOOD-TO-GO
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Prosiłbym o odpowiedź na poniższy dylemat:

 

1) mam ustawione w ramach wysyłam z Allegro: Allegro Kurier UPS oraz One by Allegro (obsługiwane przez UPS)

 

2) Dla usługi Allegro Kurier UPS mogę paczki nadać w Access Pointcie

Dla usługi One by Allegro nie jest to rekomendowane i sugerują umówienie kuriera (czyli tego samego, który odbiera paczki z Access Point). Nadmieniam, że w mojej miejscowości nie ma punktów Kolporter ani Epaka

 

Nie rozumiem do końca tego rozróżnienia, skoro i tak wszystkie paczki wychodzą z erykietą UPS i trafiają w ręce tego samego kuriera

 

1

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FOOD-TO-GO oficjalnie nie ma takiej możliwości, żeby nadawać przesyłki w Access Point. Jednak pojawiały się już wątki na forum (informacje znajdziesz tutaj), że w niektórych punktach UPS takie przesyłki są przyjmowane. Jednak jest to ustalane indywidualnie między tym konkretnym punktem, a danym sprzedającym. Natomiast my nie możemy przekazać informacji, że można tak nadawać przesyłki, ponieważ oficjalnie nie jest to metoda dostawy w ramach której przesyłki można nadać w punktach UPS. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów