anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za cenę minimalną

filipw00
#7 Wielbiciel#

Nie zwróciłem uwagi, że opcja ceny minimalnej jest dodatkowo płatna. W sytuacji gdy kosztuje ona 100zł, chciałbym usunąć licytację i nie mieć obowiązku opłacania rozliczenia, lub po prostu usunąć opcję ceny minimalnej z licytacji, co zrobiłem od razu, kiedy dowiedziałem się, że jest płatna.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

pinsplash
#21 Demiurg#

@filipw00 Opłata jest bezzwrotna. Pisz do allegro może weźmiesz ich na litość 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/jak-korzystac-z-opcji-cena-mi...

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@filipw00 możesz podać link do aukcji?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@filipw00 Przecież w podsumowaniu formularza wystawiania (na samym dole) są wyszczególnione opłaty związane z wystawieniem oferty (m.in. opłata za cenę minimalną). Trochę ciężko tego nie zauważyć, skoro znajduje się to tuż obok przycisku "wystaw przedmiot".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Knowhere Brak rozumienia czytanego tekstu?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash Skąd taki wniosek?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

filipw00
#7 Wielbiciel#

dobra już się tak nie napinajcie, każdemu się może zdarzyć. Na szczęście wszystko już udało się naprawić.

oznacz moderatorów

jorgus1j
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób to naprawiłeś bo na pewno nie z pomocą życzliwych nieomylnych z tego czatu. Mam podobną zagwostkę z automatu ustawiłem cenę jak to robiłem wiele razy wcześniej i nie zwróciłem uwagi na to co oczywiste. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jorgus1j cenę minimalną możesz usunąć edytując ofertę w zakładce Mój asortyment pod warunkiem, że nikt nie złożył jeszcze oferty kupna. 
Następnie napisz proszę do nas za pomocą tego formularza z pytaniem czy jest możliwa korekta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Lord_Bebech
#7 Wielbiciel#

Mam bardzo podobną sytuację jak filipw00, byłem przekonany że po wystawieniu oferty będę mógł jeszcze zmodyfikować cenę minimalną, a nie dość że komunikat o cenie wyświetla się licytującym i zniechęca ich do licytacji to jeszcze nie moge go w żaden sposób zmienić i teraz przedmiot na pewno sie nie sprzeda a ja stracę 90 zł za sam fakt jej dodania i ukatrupię swoją licytację. Chciałem wystawić kolejne przedmioty z kolekcji ale chyba sobie podaruje bo ta opcja w niczym nie pomaga...

oznacz moderatorów