anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za kampanię Ads -59,57 zł ? Dlaczego została naliczona ?

mr_rufus
#7 Wielbiciel#

Witam, dzisiaj troszkę zaskoczyła mnie kwota do zapłaty za finanse allegro, i znalazłem na liście "Opłata za kampanię Ads -59,57 zł" i nie za bardzo orientuje się skąd taka opłata, albo inaczej, co mogłem "kliknąć" że coś takiego aktywowałem, czy opłata będzie naliczana miesięcznie, gdzie mogę znaleźć jakieś statystyki albo informacje co do tej kampanii ? .. jak to wyłączyć jeśli opłata ma być cykliczna ? .. i gdzie mogłem popełnić jakiś błąd i nieświadomie aktywować taką usługę ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mr_rufus już tłumaczę Opłaty za Allegro Ads są doliczane do rachunku Allegro na koniec okresu rozliczeniowego. Okres rozliczeniowy trwa od 26. dnia danego miesiąca do 25. dnia kolejnego miesiąca. Opłaty naliczamy z dołu, 27. dnia każdego miesiąca,  kwota o której piszesz została naliczona 27.11.2021r. 
Do zarządzania kampaniami służy specjalny panel Allegro Ads  tam powinienieś znaleźć informacje o kampanii. 
Możesz też napisać do nas tutaj lub zadzwonić na numer: 800 37 22 37.
Nasi Doradcy z Allegro Ads będą mogli szczegółowo wyjaśnić to dla Ciebie!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mr_rufus
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedź, już udało mi się dojść do tego jak to się stało, że została mi naliczona taka opłata, musiałem przez przypadek gdy edytowałem aukcje na smartfonie to przewijając stronę na sam dół, żeby potwierdzić edycję musiałem przez przypadek zaznaczyć kampanię allegro ads, zorientowałem się po tym jak zdałem sobie sprawę, że przedmiot który wystawiałem nagle zaczął się sprzedawać jakoś dużo lepiej, ze sprzedaży raz w tygodniu nagle raz dziennie 🙂 

oznacz moderatorów

Client:112122107
#7 Wielbiciel#

Witam mam ten sam problem chciałem sprzedać auto na dwoch kontach, wybralem opcje normalne ogloszenie bez kampani na jednym z kont ogloszenie sie nie wyswietlało to wystawilem aukcje na innym postewanie było takie same, co sie okazało na jednym jak i na drugim koncie właczyla mi sie kampania na pierwszysm 125 zł a drugim 350 auta nie sprzedałem nie było zadnego telefonu po wystawieniu na **piiip** auto w tej samej ceie sprzedało sie w 30 minut i miałem 30 połaczeń sprzedawałem passata b6 2007 za 2800zł z uszkodzoną uszczelka pod głowicą. Moim zdaniem nie jest możliwe zebym niechcaco włączył ads na dwoch kontach kampania włączyła się automatycznie. Kliki z tego ads to prawdopodobnie booty.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112122107 Cześć. W sprawie Allegro Ads napisz do nas tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=76428715-3f41-46f3-ab54-23a87576aae0&subjectId=3ea6fb58-b... i podaj loginy obu kont. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów