anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata

Rychu_82
#8 Zapaleniec#

Witam wystawiłem przedmiot w kategorii motoryzacja części akcesoria.Przedmiot wystawiony I sprzedany w dniu 31,05,2020  za 150zł koszt dostawy 8,99 paczkomat.Prowizja od sprzedaży powinna wynieść 13,50zł a nie jak allegro wystawiło mi rachunek na 15 zł.Co mogę zrobić w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

Vryko
#18 Luminarz#

Zapłacić. Albo zapytać tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rychu_82 Skąd masz informację, że prowizja powinna wynieść 13,50? Według kalkulatora opłat dostępnego tutaj, prowizja w tej kategorii wynosi 10% ceny przedmiotu, czyli dokładnie 15 zł. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rychu_82
#8 Zapaleniec#

Zawsze sprzedawałem przedmiot w takiej kwocie i prowizja wynosiła 13,5zł

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rychu_82 Jedyna opłata naliczona na Twoim koncie w wysokości 13,92 zł pochodziła za sprzedaż przedmiotu z kategorii Motoryzacja - Akcesoria samochodowe - Emblematy, a więc innej niż oferta z pierwszej Twojej wypowiedzi. 

 
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rychu_82
#8 Zapaleniec#

Ostatni sprzedany przedmiot w kategorii motoryzacja części samochodowe maski pozostałe,sprzedałem 20.11.2019 i wtedy za przedmiot w kwocie 140zł prowizja wynosiła 11.20zł wiec się dziwię że nagle prowizja w tej samej kategorii za przedmiot warty 150 zł wynosi 15 zł.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Rychu_82, a te pionowe zdjęcie to po co wrzuciłeś? 😄
@_HolaOla_ pomoże 🤗

oznacz moderatorów

Rychu_82
#8 Zapaleniec#

Co?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Pod twoim postem był kilometr pustego pola, mówimy na to, że ten ktoś wrzucił zdjęcie 😄

oznacz moderatorów

Rychu_82
#8 Zapaleniec#

Coś mi klawiatura szwankuje to może dlatego.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rychu_82 Wysokość prowizji zmieniła się w tej kategorii 7 stycznia, o czym informowaliśmy o tym m.in. tutaj:

"We wszystkich kategoriach o nazwie Pozostałe w dziale Motoryzacja zmieniliśmy wysokość prowizji na 10% i usunęliśmy maksymalną kwotę prowizji, która dotychczas wynosiła 50 zł." 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rychu_82
#8 Zapaleniec#

Ok.Dobrze tylko że coś mi się wydaje że teraz zwykły mały sprzedawca który nie ma możliwości sprzedawania w allegro smart nie ma szans z konkurencją.Drogo bardzo drogo się u Was zrobiło. 

oznacz moderatorów

Rychu_82
#8 Zapaleniec#

13.92 zł była to opłata za przedmiot w kategorii motoryzacja  akcesoria samochodowe  emblematy w kwocie 179zł.Prowizje nie były w tym czasie tak pokrecone jak w tej chwili że inna jest prowizja z  kategorii motoryzacja części samochodowe maski pozostałe a motoryzacja akcesoria samochodowe emblematy.Chore Allegro zrobiło się strasznie pazerne...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Patryk0701_0-1591103052912.png

Patryk0701_1-1591103088386.png

@Rychu_82 😄

 

oznacz moderatorów

Rychu_82
#8 Zapaleniec#

13.92 zł była to opłata za przedmiot w kategorii motoryzacja  akcesoria samochodowe  emblematy w kwocie 179zł.Prowizje nie były w tym czasie tak pokrecone jak w tej chwili że inna jest prowizja z  kategorii motoryzacja części samochodowe maski pozostałe a motoryzacja akcesoria samochodowe emblematy.Chore Allegro zrobiło się strasznie pazerne...

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jak dawno temu sprzedawałeś te przedmioty? 13,5 to wychodzi 9% prowizji, kalkulator pokazuje 10%. może Ci przenieśli ofertę do innej kategorii albo zmienili na 10%

oznacz moderatorów